Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenia lękowe a marihuana


Gość asdlol12345

Rekomendowane odpowiedzi

Gość asdlol12345

Witam. Mam na imię Jarek. Mam 18 lat. Mam taki problem ponieważ od grudnia moje życie zmieniło się o 360 stopni. Przed grudniem 2010 roku paliłem rok marihuane dzień w dzień. I od grudnia zaczęły się dziwne rzeczy, Gdy miałem iść do szkoły dostawałem bóli głowy, bóli brzucha, jakby jakaś kula w gardle (to mi najbardziej przeszkadza), pocenie się (najbardziej rąk) , nudności a czasem nawet wymioty! Teraz jest kwiecień mam nauczanie indywidualne. Od lutego zacząłem chodzić do psychiatry a także do psychologa. Biore leki . Nie powiedziałem oczywiście obu lekarzom o trawie. Zawsze myślałem ze trawa po prostu robi dziury w mózgu brak koncentracji i takie tam, nie wiedziałem ze może spowodować zaburzenia lękowe. Diagnozowano u mnie Fobie Społeczną, Agorafobie, Nerwice, Nerwice lękową, niby teraz mam tylko Zaburzenia lękowe, gubię się w tym wszystkim. Mam super dziewczynę z która chciałbym być na zawsze, lecz ta choroba mi wszystko uniemożliwia, nie mogę jeździć samochodem z kolegami i wgl. Jedyna rzecz jaka mi pomaga to tabletka 0.5mg czasem dochodzi do 1mg na dzień. Po prostu z tego co widzę to jest poprawa ale minimalna, gdy wychodzę z kolegami czuje się cały czas dyskomfortowe ta kula w gardle czasem chcę mi się do ubikacji. Nie lubię przychodzić do kogoś do domu, wole spotykać się na powietrzu. I teraz mam takie pytanko! Czy możliwe że marihuana spowodowała te dolegliwości ? Piłem także alkohol często ale myślę że to raczej nie przez alkohol. Czekam na odpowiedź. I czy jest sens mówić lekarzom o paleniu trawy? Nie chciałbym żeby rodzice się dowiedzieli! Oczywiście od czasu grudnia nie wziąłem nawet sztacha. Prosze o pomoc bo naprawdę nie daje już sobie rady

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...