Skocz do zawartości
Forum

odwet


Gość olciaczekociaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość olciaczekociaczek

Jestem zazdrosna o kobiety w tv.Niestety widzę jak mojemu facetowi się podobają(w wiadomy sposób)Ja się mogę wystroić ,wypacykować a on mnie zlewa.Ciekawe jak by on się czuł,gdyby inni na moją osobę reagowali podobnie w necie,na foty np.Wystarczy,że spojrzy i już a ja muszę skakać w koło a i to nie pomaga.Mam ochotę go zdradzić w realu.Jak sobie z tym radzić?

Odnośnik do komentarza

Faceci już tacy są, łeb im się obraca jak u sowy. Mogą mieć obok siebie fajną laskę, ale i tak zerkną na byle jaką babę, np. tylko dlatego, że ma blond kudły lub po prostu jest świeżynką.
Zazdrość o kobiety z tv, to lekka przesada. Zdrada za takie coś, to już w ogóle przegięcie. Facet to wzrokowiec i pogódź się z tym.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co? To jest dobra kwestia do poruszenia. Przecież zauważcie, że nienaturalne blondynki to tak naprawdę brzydkie dziewczyny, dla których blond włosy to JEDYNY atut. Jakby tak przefarbować te wszystkie gimbuski z fb na ciemny kolor, to odrazu rzuci się w oczy jaki ma brzydki ryj jak plebs. Nienawidzę, gdy facet leci na laskę tylko dlatego, że jest pofarbowana na blond i założy okulary kujonki. no sorry, ale mnie tam bardziej podnieca mądra dziewczyna ze zdrowymi oczami :-)

Odnośnik do komentarza

Chłopakowi podobają się ładne laski - to całkiem normalne.
Jednak jeśli nie zwraca uwagi na ciebie, to może po prostu nie jest odpowiednim dla ciebie facetem? Może warto go zmienić na takiego, który będzie cię szczerze kochał i okazywał to?
Natomiast zdradzić go, bo podobają mu się inne kobiety, jest co najmniej głupie.
Chyba że sama podświadomie czujesz, że warto zmienić faceta. Zmienić, nie zdradzać.

Odnośnik do komentarza
Gość olciaczekociaczek

Wy piszecie o blond włosach...nie w tym rzecz,bo nie lubi blondynek.Ale jak pojawi się ładna pani ogólnie .W realu też tak ma.Wtedy jaki milutki,rozmawia zaczepia.A mnie może zmieść wybuch atomowy on nie zauważy.Niby sporo starszy facet bo ma 38 lat ja 27 a zachowuje się jak dzieciak.Przy tv ja mogę go za rękaw szarpać a on nic.Tylko to przewrota,bo jak w realu ktoś zaczyna się mną interesować to wtedy udaje wzorowego partnera,który tyyyyle uwagi mi poświęca.

Odnośnik do komentarza

oj, kobieto. ciesz się, że masz faceta z jajami, dżentelmena, którego interesują kobiety. ja też pewnie byłabym zazdrosna, ale nawet mój 60letni tata podrywa 18stki i one się cieszą. Kobiety lubią jak okazuje im się zainteresowanie, jak mówi im się komplementy, jak docenia się ich pracę, chwali się je, jak się je zaczepia i klepie po tyłku. Tylko informatyk z pasją jest aseksualistą. Ale taki, to nawet żonie nie okaże czułości. Wydaje mi się, że nie czujesz się tak bardzo kochana jakbyś tego oczekiwała. Nie podnieca się na Twój widok, bo jesteś tylko dodatkiem w jego życiu. Zaczynasz dostrzegać wady w swoim chłopaku. Pewnie to kwestia czasu jak się rozejdziecie. Niestety ale zwykle związek kończy się żałośnie, jeżeli nie jest oparty na szczerości, lojalności, ofiarności, empatii, wzajemności, pociągu seksualnym jednocześnie i prawdziwej przyjaźni.

Odnośnik do komentarza

olciaczekociaczek, mężczyźni to wzrokowcy i lubią patrzeć na piękne kobiety. Twój partner nie jest wyjątkiem. Zdaję sobie sprawę, że być może jesteś lekko zazdrosna i podupada Twoja samoocena, gdy Twój mężczyzna woli patrzeć na inne niż na Ciebie, ale zastanów się, czy jest to powód do zdrady? To niedojrzałe. Jeśli nie odpowiada Ci związek z partnerem, to po prostu odejdź, ale nie zdradzaj.

Odnośnik do komentarza
Gość olciaczekociaczek

~Yarmuż
oj, kobieto. ciesz się, że masz faceta z jajami, dżentelmena, którego interesują kobiety. ja też pewnie byłabym zazdrosna, ale nawet mój 60letni tata podrywa 18stki i one się cieszą. Kobiety lubią jak okazuje im się zainteresowanie, jak mówi im się komplementy, jak docenia się ich pracę, chwali się je, jak się je zaczepia i klepie po tyłku. Tylko informatyk z pasją jest aseksualistą. Ale taki, to nawet żonie nie okaże czułości. Wydaje mi się, że nie czujesz się tak bardzo kochana jakbyś tego oczekiwała. Nie podnieca się na Twój widok, bo jesteś tylko dodatkiem w jego życiu. Zaczynasz dostrzegać wady w swoim chłopaku. Pewnie to kwestia czasu jak się rozejdziecie. Niestety ale zwykle związek kończy się żałośnie, jeżeli nie jest oparty na szczerości, lojalności, ofiarności, empatii, wzajemności, pociągu seksualnym jednocześnie i prawdziwej przyjaźni.

Facet z jajami powiadasz,ale czy to znaczy,że takiemu wszystko?Jak dawałam zdjęcia i to tylko z kawałkiem dekoltu na popularny portal(już nie mam)To potrafił mnie od k*w wyzwać,bo moi znajomi motocykliści komentowali.Albo wyzywa mnie w innych sytuacjach.On może.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...