Skocz do zawartości
Forum

Próba samobójcza i niedojrzałość emocjonalna


Gość j...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem odnosnie mojego chlopaka.probowal popelnic samobojstwo gdy zostawila go dziewczyna przez co psychiatra stwierdzil u niego niedojrzałosc emocjonalna. Mam pytanie odnosnie tego czy da sie to wyleczyc jesli zacznie uczeszczac na terapie? i co ja powinnam robic i jak sie zachowywac aby mu w tym pomoc. Zaznacze ze Nie mial nigdy dobrych relacji z rodzicami a raczejoschle, poza jedna osoba, jego babcia czy to moze miec jakis wplyw na jego terazniejsze zachowanie? prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

no, skoro nie dostąpił miłości , czułości w rodzinie - to szuka jej poza rodziną. dlatego też była dziewczyna była dla niego całym światem i ciężej sobie radził z tym niż normalne kochane dziecko. Wydaje mi się, że Twój chłopak jest dojrzały, ale musi jeszcze dojrzeć, a może już dojrzał? Musi być jeszcze twardszy niż jest i wspieraj go. Podejrzewam, że 99% ludzi chociaż raz planowało samobójstwo z powodu miłości. Czy to jest niedojrzałość? Nie, to miłość, ta czysta, wierna, szaleńcza. Wspieraj go, i nigdy nie rań go.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...