Skocz do zawartości
Forum

Odpuścić czy co zrobić ?


Gość Wiktoriakraus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiktoriakraus

Psuło się w naszym związku. Więc teraz jakby daliśmy sobie czas. Okres próbny. Oboje sie spotykamy, nie zdradzamy itp ale nie jesteśmy w oficjalnym związku. Ale denerwuje mnie on bo on oczekuje u mnie zmiany nie robiąc nic. Chcę żebym mniej była zazdrosna ok daje jakoś radę, było jeszcze parę spraw i jakoś się staram. A on?! Powiedziałam mu że chce prawdziwej relacji i być blisko z parterem. A on teraz jak np rozmawiamy i mówiłam mu że za dużo razy bierze urlop na rzadanie ostatnio, to odpowiedział ,,nie ty mi będziesz mówić ile i kiedy mam brać,,. Jakby się odzywał, a zdrugiej strony mówi że on będzie dalej czekał aż może się cos zmieni i będziemy razem... ale gdzie jego staranie o to żebym ja chciała z nim byc? Chodzi sobie że znajomymi, nie mówi nic . Napisałam mu wczoraj, po tym jak się nie odzywał długo, że jak zwykle ja muszę pierwsza naoisac, że ją nie będę się naprzykrzac i że mnie traci i może to zrozumie kiedyś.
Stwierdziłam,ze nie będę już ją pisać. Ciągle on oczekuje ode mnie ale ciągle mnie rani i nie robi nic dla mnie. Na razie się nie odzywał. Ja zaczynam zajęcia od poniedziałku, Idę do pracy, on wie że nie będę mieć tyle czasu co teraz a i tak nie widzieliśmy się od niedzieli.
Nerwy mi siadaja

Odnośnik do komentarza
Gość Wiktoriakraus

Dodam, że ze swoimi znajomymi na bliskie relacje takie jakie chciałabym z nim mieć a on ma to gdzieś. Uwaza, że przesadzamy , jego koleżanka może go drażnić i on sie śmieje i żartuje. A jak ja robię to samo to potrafi powiedzieć że go ,,wku... wiam,, ( dodam że to koleżanka i nic między nimi nie ma na bank)

Odnośnik do komentarza

Wiktoriakraus, nie napisałaś nic pozytywnego o relacji z partnerem. Byliście ze sobą, teraz macie przerwę, w czasie której niby macie się o siebie starać, ale nie bardzo cokolwiek z tych starań wychodzi. W swoim poście tylko narzekasz na partnera, że nie daje Ci poczucia bliskości, że mu nie zależy, że nie ma dla Ciebie czasu, nie inicjuje spotkań. Skoro jesteś rozczarowana i partner nie spełnia Twoich oczekiwań, to po co tkwisz w tej relacji? Myślisz, że jest szansa na zmianę na lepsze? Nie wiem, czy masz odpuścić, czy jednak nadal zabiegać o spotkania i rozmowy. Nie znam Ciebie, nie znam Twojego partnera. Sama powinnaś określić, czy jesteś z nim szczęśliwa i czy ta relacja na dłuższą metę ma sens. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Mordehai i Ciarahy

A mi natomiast wydaje się, że do waszego związku po prostu wkradła się rutyna. Może spędźcie troszkę czasu razem wyjaśnijcie sobie parę spraw, a jak nie pomoże to- znaleźć inny związek aż rutyna minie a potem rozkoszować się małżeństwem jak by nigdy nic się nie stało.........

Pozdrawiam serdecznie. Mahometka_A

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...