Skocz do zawartości
Forum

Moja decyzja o zmianie szkoły.


Gość Probamex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 14 lat i aktualnie uczęszczam do drugiej klasy gimnazjum. Mój problem , z którym aktualnie się zmagam jest taki , że chciałbym zmienić szkołę z 2 powodów. 1 powodem jest to , że w mojej szkole jest (według mnie) niski poziom nauczania. Przykładowo po 1 roku uczęsczania do niej moja wiedza z np. języka angielskiego nie zmieniła się w ogóle. Na wielu lekcjach nic nie robiliśmy tzn.siedzieliśmy w ławkach i inni gadali lub oglądaliśmy jakieś filmy. Zależy mi na tym , by po tym gimnazjum pójść z w miarę dobrą wiedzą do liceum. Oczywiście z innymi przedmiotami nie było tak samo. Coś robiliśmy...
Moim 2 argumentem jest to , że nie jestem w żadnym stopniu zintegrowany z klasą. Po prostu prawie z nikim nie rozmawiam , tylko z 1 kolegą (może z dwoma), który też na mnie nie zawsze zwraca uwagę. Poza tym , zawsze na wf-ie jestem wybierany ostatni do drużyny. A co do w-fu to zawsze jestem przed nim zestresowany , bo zawsze gramy w siatkówkę , która nie idzie mi za dobrze.Nudzi mi się na przerwach i czasami jest mi smutno , gdy się do nikogo nie odzywam. Zresztą mam małą klasę (19 osób).
Cała sytuacja mnie już od dawna męczy. Już w I klasie chciałem zmienić szkołę , ale tego nie zrobiłem , bo chciałem dać mojej obecnej jeszcze trochę szansy. Nie wiem , czy zmiana szkoły byłaby dobrą decyzją. Zwracam się tutaj z prośbą do jakiegoś psychologa o poradę , co zrobić w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...