Skocz do zawartości
Forum

Mam zupełnie inne zainteresowania niż ona


Gość amicis30

Rekomendowane odpowiedzi

Zabiegam o serce pewnej kobiety. Mam 30 lat, ona 24. Studiuje jeszcze i pracuje. Spotykamy się. Jest bardzo dobrą kobietą, stateczna, spokojną. Chodzi o to, ze ma inne zainteresowania. Ja słucham rapu i techno, uwielbiam imprezy w klubach. Ona natomiast słucha muzyki poważnej, uczęszcza na zajęcia teatralne, duzo czyta. Za kazdym razem, gdy ja zapraszam na imprezę do klubu to odmawia twierdzac, zęe nie lubi klubowej atmosfery ani muzyki, nie lubi spędzać aktywnie weekendów na zabawie i towarzysko. Czy taki związek między nami będzie miał sens? Ja- imprezowicz, uwielbiajacy rap i techno, ona muzyka powazna, teatr i lektury?no i to jej towarzystwo, takie sztywne jest- dodam.

Odnośnik do komentarza

Źle zadałeś pytanie. Odmienne zainteresowania nie są przeszkodą w związku, a nawet można zrobić z tego pożytek. Wszak od czasu do czasu trzeba "odpocząć" od partnera (choćby był idealny) i wtedy z pomocą przychodzą różne zainteresowania. Ty w swoje klimaty, ona w swoje...

Jednak jest jedno "ale". Związki buduje się na podobieństwach a nie różnicach. Potraficie się ze sobą zgrać? Potraficie być partnerami w działaniach? Macie podobne poglądy na świat? Podobne spojrzenie na związki?

Z racji iż jesteś facetem uzmysłowię ci ten temat na autach :D.
Jak wyobrażasz sobie związek kogoś kto jeździ bentleyem z kimś kto kocha BMW M3? Przecież to zupełnie różne światy, zupełnie inne podejście do wszystkiego. To będzie powodować ciągłe kłótnie...
Ale jak by wyglądał związek kogoś z bentleya i z jaguara? Wiadomo, jaguar to auto sportowe, ale potrafi być cywilizowane i spokojne. Pytanie czy ty, potrafisz znaleźć z nią tą nić porozumienia...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...