Skocz do zawartości
Forum

Ciężkie życie


Gość eemilka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich
Jestem z chłopakiem od 6 lat
Na początku było w porządku, póżniej zaczeło sie z jego strony pisanie z innymi zakładanie kont internetowych typu badoo fotka itp i umawianie sie z innymi ale nie dochodziło do nich bo znajdowałam konta i je usuwałam i nie zdażył.Jestesmy młodzi mamy po 26 i 22 lata. Czytając te wiadomości zauważylam że chce sie dowartościować bo kobiety nie wiedzą jaki jesdt a w moich oczach już go tak nie widze jak dawniej. Od dłuższego czasu zaczoł ćpać w pracy z kolegami jak wraca to odrazu widze i jest tak ciagle jestem wsciekla mowie zeby z tym skonczyl

Odnośnik do komentarza

eemilka, podejrzewam, że kryzys w Waszym związku jest między innymi pokłosiem tego, że Twój chłopak zaczął zażywać narkotyki. Rzeczywiście sytuacja jest trudna, bo i problemy w związku, nieufność, flirtowanie z innymi kobietami przez Twojego chłopaka i na dokładkę jeszcze substancje psychoaktywne. Jeśli chcesz być z partnerem, zależy Ci na nim, w pierwszej kolejności idźcie do poradni leczenia uzależnień. By móc trzeźwo spojrzeć na jakość Waszej relacji, Twój partner musi być "czysty". Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...