Skocz do zawartości
Forum

Poczucie winy


Rekomendowane odpowiedzi

dziecina łzami zalany
13lat temu zawiodłem się na każdym kto mnie otaczał wojnę chcieli to boli i nie zaufam nikomu ucieczki w alkohol narkotyki mam PTSD zdjagnozowane nie mogę się pozbierać z tego żyjąc wokul gniewu,nienawisci,strachu tyle lat.

Winisz siebie za to że nie wytrzymałeś zła świata? Przestań... Nie jesteś bogiem czy supermenem... :)
Każdy czasem pęknie, nawet najtwardsi upadają. A ty nie jesteś tutaj wyjątkiem. Upadamy po to, aby nauczyć się podnosić ;) . Po każdym upadku, gdy się podniesiesz, jesteś silniejszy nim upadłeś. Ty upadłeś nisko, więc jak powstaniesz, to będziesz gościem nie do ubicia ;) . Chciałbyś tak? Z pewnością...

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Myślę że pytasz się o terapię tzw trenerach rozwoju osobistego. Są to ludzie, którzy podpowiedzą ci jak rozwijać swój charakter, jak myśleć "świadomie", jak decydować o sobie. Jak budować pewność siebie, własną samoocenę. Trochę psycholog, ale z nastawieniem na efekt :) .

Tu podrzucam część książki takiego trenera, który wg mnie jest jednym z niewielu który na prawdę zna się na rzeczy...
http://sensus.pl/eksiazki/ksiega-zwiazkow-podrywu-i-seksu-dla-mezczyzn-wydanie-ii-krzysztof-krol,bibzw2.htm

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...