Skocz do zawartości
Forum

Nadmierny stres przed ślubem


Gość n...l

Rekomendowane odpowiedzi

Ślub to ogromne przedsięwzięcie. Dlatego to normalne że się stresujesz, tak jak każda mloda para. Jeżeli lubisz wszystkich członków swojej rodziny to super. Jeśli nie, to zawsze trochę niechętnie jest robić wesele bo np.wypada kogoś zaprosić kogo nie lubisz. Jednak chyba ślub jest tak wielkim wydarzeniem, że warto nie zważać na negatywy i starać się by wesele wyszlo super. Jest to wspomnienie nie tylko dla was, ale i dla gości. Warto, aby wspominali ten ślub jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza

ślub to na pewno stresuące mimo wszystko wydarzenie, ama jak sobie przypomnę ile było załatwień przez tym wszystkim to można osiwieć, w ogóle nasz ślub zbiegł się wtedy w czasie z katastrofą w smoleńsku i już w ogóle był kosmos, ludzie dzwonili że trzeba ślub odwołać, ten który szykowaliśmy już od roku, wszystko było pozamawiane, opłacone, i miałam tak po prostu to wszystko odwołać, treraz moja siostra wychodzi za mąż, ja jej pomagam i jż mnie ten ślubny zamęt zmęczył, jak mam coś załatwiać to od razu biorę nervomix bo chodzenie suzkanie suknii, kwiatów, kosmetyczki to jest dla mnie mega meczące

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...