Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być depresja?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam 17 lat i zastanawiam się często czy mam depresję . Jestem osobą która od ponad 4 lat brałam , biorę tabletki po których wchodzę w stan euforii , czuje się uzależniona od nich ponieważ ciągle o nich mysle. Często mam napady płaczu bez powodu , dlatego też często mam ochotę zranić siebie i mam dużą niechęć do życia. Nie raz próbowałam popełnić samobójstwo Ale nigdy niestety mi się nie udawało. Lubię dużo pić by wejść w ten stan kiedy mam wszystko gdzieś i nie muszę się przejmować.

Odnośnik do komentarza

Nie martw się, powiedz sobie tak: Dziś daję sobie na luz ale od jutra robię wszystko by mieć zajebisty dzien. A przynajmniej dobrze wykorzystany. Zadbaj o wygląd może to Ci poprawi . Tez mam depresje ktora nawiedza mnie w slabych chwilach gdy jestem poprostu zmęczona

Odnośnik do komentarza

A ja radze udać się do psychologa . Masz moim zdaniem masz poważne problemy z samym sobą . I wierz mi ze nie ma się czego wstydzic by do niego pójśc ,bo on Ci na pewno pomoze a nie zaszkodzi . Wgl skąd jesteś ? jeżeli z Wrocławia , to jest tutaj bardzo dobry gabinet Charakterownia , zajmują się depresją m.in u dzieci i młodzieży . Mają bardzo dobrych psychologów .Także moim zdaniem warto się tu wybrac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...