Skocz do zawartości
Forum

syndrom aspergera u 30 latka


Gość Mieszko IV

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mieszko IV

witam. chciałbym zadać takie pytanie. mam 30 lat i podejrzewam, że mogę mieć syndrom aspergera. od dziecka interesowałem się jednym określonym tematem. tematy zainteresowań się zmieniały a były to: pociągi, dinozaury potem historia, a skończyło się na muzyce elektronicznej, którą komponuję też. w szkole sprawiałem spore problemy bo wszędzie mnie było pełno, nie umiałem dogadywać się z ludźmi, żyłem w swoim świecie, miewałem epizody psychotyczne, które potem określono jako schizofrenia paranoidalna. czy mogę mieć od dzieciństwa syndrom aspergera? czym to się objawia i jak wygląda zachowanie takich osób? czy może jednak to tak objawiała się schizofrenia już w dzieciństwie? była też w między czasie diagnoza adhd z racji mojej nadpobudliwości. rzadko miewam stany psychotyczne, raczej wtedy gdy nie przyjmuję leków i są raczej ukryte niż ostre. gdzie można zdiagnozować na dolnym śląsku osobę dorosłą w kierunku syndromu aspergera? dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Mieszko IV, przez Internet nie można zweryfikować Twojej diagnozy. Konieczna jest bezpośrednia wizyta u lekarza. Wspomniałeś, że bierzesz jakieś leki, więc podejrzewam, że masz w miarę stały kontakt z lekarzem psychiatrą. Proponuję na następnej wizycie powiedzieć lekarzowi o swoich podejrzeniach. Może wówczas podpowie Ci, czy warto i ewentualnie gdzie się udać, by zbadano Cię pod kątem zespołu Aspergera. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...