Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na stres


Gość Lenka30

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ringostarr

Po 1. powiedz sobie że stres jest normalny i oswój się z tym, jednocześnie powiedz sobie że itak kiedyś wszyscy umrzemy i nikogo nie będzie obchodzić czy jesteśmy debilami czy nie :-)
Po 2. Wyobraź sobie najgorszy scenariusz jaki mógłby się zdarzyć i przygotuj się na niego.
Po 3. Wyobraź sobie że rezygnujesz z czegoś bo jest stresujące, po tym gfy zrezygnujesz pożałujesz że zrezygnowałaś i samoistnie będziesz chciala dokonać tej sytuacji stresującej.
Po 3.mów sobie codziennie że nic nie muszę i że robię tylko co chce.
Po 4. Jeśli stres jest z winy kogoś a nie z winy jakiegoś Twojego zaniedbania to usprawiedliw się tym w głębi duszy i powiedz sobie że kiedyś będziesz się śmiać z tego co dziś Cie stresuje
Po 5. Wyobraź sobie przyszlosc i zastanów się jakbyś postapila w tej stresującej sytuacji gdybyś byla np 2lata starsza lub gdybyś byla matką i zona albo ciocia.

Odnośnik do komentarza

na stres przede wszystkim trzeba się uporać z problemami, nie ma na to rady. jednak jeśli chodzi o sen to ja w październiku zacząłem zażywać restillen, po tych kilku miesiącach mogę śmiało stwierdzić, że śpię faktycznie dużo lepiej przez co mam więcej energii by skupiać się na reszcie problemów, kupowałem bezpośrednio ze strony producenta najmniejszy pakiet, ale po czasie wiem, że straciłem bo musiałem składać drugie zamówienie przy skończonej pierwszej paczce, zamawiałem dokładnie stąd https://tiny.pl/9jx1w

Odnośnik do komentarza

Mam wiele sposobów na rozładowanie stresu. Sa to na pewno
sport - bieganie, chociaż teraz zima nie pogardzę jazdą na łyżwach
czytanie książek
sen ( lubię sobie zrobić krótką drzemkę po pracy w domu)

Polecam rownież trampoliny, zorientujcie się czy macie w okolicy miejsce, w którym mozna tak sobie poskakać. Naprawdę świetny sposób na rozładowanie się.

https://ntv-kielce.pl/10-pomyslow-na-ciekawe-imprezy-firmowe-w-warszawie/

W Warszawie w ten sposób czesto są organizowane imprezy integracyjne. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...