Skocz do zawartości
Forum

nerwy


Gość ridge

Rekomendowane odpowiedzi

czy macie jakieś sposoby na stłumienie szybkiego bicia serca i paniki? mam straszną panikę i nerwy nie tylko przed egzaminami, ale też w sprawach typu załatwianie czegoś, czegoś co trzeba zrobić na czas, w danym terminie i co jest nieodwracalne no chyba że będę szła indywidualnie coś załatwić i się o to prosić. Bardzo się denerwuję, dołuję. Czuję że mdleję, choć nie mdleję. Jestem osobą bardzo silną, wysportowaną, ALE mimo to najbardziej przymuloną, zimno mi zawsze, i czuję się wymęczona po zajęciach. Po prostu mam dzień, że mam tyle sił, że bym mogła przenieść kilka ton, lub przebiec 2 maratony, a mam dni takie, że nie mam sił się uczesać, umyć.. Eh :( Nie umiem udawać, choć bym chciała udawać, że jestem wypoczęta, albo że mam dobry humor. Gdy się stresuję to trzęsą mi się ręce i głos. ;<

Odnośnik do komentarza

Jedyny sposób jaki mam, to działanie "na pałę". Nie masz siły - trudno i tak robisz na pełnej mocy (praktycznie czujesz że się zajeżdżasz).
Gdy jest akcja stresowa to po prostu max koncentrujesz się na tym co masz do wykonania. Gdy piszesz egzamin, zapominasz o wszystkim, liczy się tylko ty i kartka przed tobą.

Działa u mnie na takie 2+, ale może u ciebie będzie lepiej :/

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Miałam dokladnie jak Ty. Okazało się, ze mam niedoczynność tarczycy i nerwicę lękowa. Po co masz się męczyć, idź do lekarza rodzinnego i powiedz co Ci dolega. Powinien Cię skierować na badania. Poszukaj dobrego psychiatry i idź na konsultacje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

ridge, wspomniałaś o tym, że często czujesz się zmęczona bez widocznej przyczyny, miewasz zmienne nastroje, odczuwasz panikę i szybsze bicie serca. Czy kiedykolwiek robiłaś sobie dodatkowe badania albo konsultowałaś się z psychiatrą? Jeśli nie, to doradzam Ci - idź, zrób przynajmniej podstawowe badania i hormony. Jeśli masz sytuacje, w których mocno się stresujesz, zamknij oczy i licz powoli na głos do dziesięciu. W rytm liczenia staraj się oddychać miarowo. Konsultacja u specjalisty jednak nie zaszkodzi. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...