Skocz do zawartości
Forum

Mąż przemocowiec


Gość bogusiawrozka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bogusiawrozka

Waham się nad decyzja o rozwodzie. Mąż jest osoba stosujaca przemoc psychiczna. Ja juz jestem na granicy wytrzymania. Mąż obiecuje poprawę ale w dalszym ciagu czuję,ze on źle zachowuje się wobec mojej osoby. Zastanawiam się czy po terapii małżeńskiej jest szansa na zmianę. Czy w końcu zacznie mnie traktować jak żonę i matkę jego dzieci.

Odnośnik do komentarza
Gość Laluna Loreen

Ja tam uważam, że wierność wiernością, ale jest tak samo godność. Twój facet nie jest normalny. W takim wypadku rozwód to coś normalnego akurat. Dla dobra dziecka trzeba coś zrobić. Raczej budować, aniżeli niszczyć. Radziłabym iść na tą terapię.

Odnośnik do komentarza
Gość bogusiawrozka

Może ktoś z Was był na takiej terapii? Coś Pomogła? Bylam wczesniej sama u psycholga i niestety psycholog stwierdził, ze taka terapia nam nic nie da bo kazdy terapeuta kiedy domysli sie w czym problem odesle nas gdzie indziej.Powinniśmy zgłosić się do specjalnej poradnii. Ale przeciez mąż nie widzi w sobie problemu tylko we mnie

Odnośnik do komentarza

bogusiawrozka, na początek radziłabym spróbować terapii małżeńskiej, o ile oczywiście mąż się zgodzi wziąć w niej udział. Jeśli jednak mąż nie będzie chciał niczego naprawiać, twierdząc, że "wszystko to Pani wina", uważam, że to sygnał, że w tym związku nie będzie Pani szczęśliwa. Pani mąż nadal będzie stosował przemoc psychiczną i wzbudzał w Pani poczucie winy. Decyzję jednak pozostawiam w Pani rękach. Powodzenia i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...