Skocz do zawartości
Forum

Boje sie jego i aninimow.


Gość Marzena5465

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marzena5465

Witajcie.Facetowi odmawiam wiadomo czego,codziennie mi pisze i mi proponuje.Poprostu sie go boje bo na mnie chce próbować podwieszki,jakies kajdany sado macho. Pozatym anonimy przyszly i tym co nas łączy ze on chce załatwić faceta do trójkąta innego. Wyparl sie anonimów. Co nieco o nim wie koleżanka moja ale bez szczegółów i nie wiem które z nich to pisalo.Nie wiem co robic:(

Odnośnik do komentarza

Marzena5465, jeśli jesteś nękana przez jakiegoś niewyżytego seksualnie mężczyznę, zachowuj wszystkie dowody i idź z tym na policję. Zgłoś to. Pokaż SMS-y, w których proponuje brutalny seks, pokaż anonimy, które dostałaś. Nie daj się zastraszyć. Nie odpowiadaj na jego informacje, zaczepki, telefony. Po prostu zerwij z nim kontakt. Mam nadzieję, że ten facet odpowie za stalking i da Ci w końcu spokój. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość Marzena 5465

Pani psycholog ale to moja wina bo ja godzę sie z nim na kontakt mailowy codziennie,mowie mu,mowie ze nie będzie współżycia i tak się dzieje bo nie ma stosunku ale gdzies w psychice zle się czuje z tym. Powinnam dawno to urwać,wiele razy urywalam i zawsze byl powrót. Jakbym sie bala jego reakcji..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...