Skocz do zawartości
Forum

Czy mam zerwać z partnerem?


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Nie wiem co się ostatnio ze mną dzieje, nie potrafie nazwać tego co czuję. Kiedy jestem z moim chłopakiem nie czuję się jakoś szczególne, nie czuję "motylków w brzuchu", podobnie kiedy się przytulamy czy całujemy. Jednak mieszkamy daleko od siebie i myśl, że nie mogę się z nim spotkać sprawia, że zaczynam panikować i płakać. Nie rozumiem tego co się ze mną dzieje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Sama sobie musisz odpowiedzieć, czy jesteś z nim, bo" trzeba" kogoś mieć a może masz mało koleżanak i znajomych i utrata jego jako znajomego przyprawia Cię o palpitacje.

Czy chodzi Tobie o te motylki, a one i owszem zjawiają się na poczatku a potem moga zaniknąć.

To Ty musisz sobie odpowiedzieć czy jest sens ciągnięcia tej znajomości, bo chłopak jest mily, bo znajomość z nim Cię rozwija, bo chcesz o niego dbać a i on o Ciebie zabiega, bo czujesz sie dla niego ważna, bo on jest dla Ciebie ważna osobą. Kazda znajomośc ma różne etapy. Jak nie ma miedzy Wami konfliktów a dobrze Wam się ze sobą spędza czas, to nie ma powodu do rezygnacji ze znajomości. Jesteście pewnie jeszcze młodzi i czas Wam wyklaruje, czy to trwale uczucie czy z czasem życie przyniesie inne rozwiązania.

Odnośnik do komentarza

Jak długo jesteście parą z chłopakiem? Podejrzewam, że trwa to jakiś czas, skoro "motylki" już umarły. Każdy związek przechodzi przez kilka etapów. Na początku jest euforia, fascynacja, tęsknota, wielkie pobudzenie i podniecenie. To jest ten etap "motylków fruwających w brzuchu". Później ten etap powoli wygasa, ustępując miejsca coraz bardziej zaangażowaniu. Być może wkradła się w Wasz związek rutyna, dlatego opadł u Ciebie entuzjazm. Zastanówcie się, co moglibyście zrobić, by podgrzać temperaturę swojego związku. Jeśli jesteś zadowolona z tej relacji, chłopak Cię szanuje, dba o Ciebie, zaspokaja Twoje potrzeby, daje poczucie bezpieczeństwa, to może nie warto tego przekreślać tylko dlatego, że nie ma motylków? Oczywiście decyzja należy wyłącznie do Ciebie. Ja nie wiem, co dokładnie czujesz do chłopaka. Przede wszystkim musisz zapytać sama siebie, czy go kochasz i czy Ci na nim zależy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...