Skocz do zawartości
Forum

urojenia?


Gość chango

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie do specjalisty. wydaje mi się, że ludzie mają w oczach kamery, którymi rejestrują myśli innych ludzi. czy jeżeli mam świadomość tego, że to są urojenia to rzeczywiście urojenia to są czy może coś innego, a jeśli coś innego to co? ja w to wierzę, że tak jest bo je widzę ukryte w oczach ludzi, ale niektórzy mają je wyłączone, bo nie widać. proszę mi pomóc co mam z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Ty się boisz że tak może być czy że faktycznie i dosłownie je widzisz?

Jeśli tylko się boisz, to może po prostu masz nerwicę.
Jeśli faktycznie widzisz w cudzych oczach jakieś małe kamerki to już należałoby iść do szpitala psychiatrycznego :/

Fakt że kwestionujesz ten fakt (który dla ciebie jest rzeczywistością) dowodzi jedynie faktu twojej inteligencji/ tego że bardziej wierzysz innym niż sobie/ lub jest to po prostu wyjątkowo mocna nerwica.

Sam osobiście wszędzie widziałem twarz dziewczyny która mnie zraniła - dosłownie w każdej dziewczynie (zwyczajnie nie zauważałem różnic)... Słabło z czasem, aż przeszło po 3 latach :/

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

ej, a moze masz talent i serio je widzisz? a moze poprostu niektorzy maja specyficzne ladne teczowki oka? chcialabym sie z Toba spotkac i zebys zobaczyl czy ja mam w oczach kamery, mam piwne oczy i widze na nich tylko czarna kropke na srodku ;p

Odnośnik do komentarza

ach ta schiza. jeśli już coś jest to jakaś bardzo pokrętna podchodząca pod osobowość typu schizofrenii raczej z wahaniami nastroju, drażliwością, euforią, poczuciem winy itp. chadowymi sprawami. a moja nerwica natręctw polega na tym, że jak biorę leki i "jest dobrze" to natrętnie myślę o psychozie, a jak zdarzyło się, że mi się samo pogarszało czy odstawiałem kilkakrotnie leki to miałem ogromne wahania nastroju, jakieś stany mieszane i maniakalne(?), oderwanie od rzeczywistości i inne chyba psychotyczne stany. nie wiem na jakiej podstawie ta schiza czyżby lekarz łyknął moje brednie, które wyczytałem w necie? fajnie byłoby pogadać z innym lekarzem na ten temat. albo żeby się co do tych kamer wypowiedział jakiś specjalista z tego forum :)

Odnośnik do komentarza

tak i pomimo brania tych leków sądzę, że mamy kamery w oczach. a ta cała schiza to pic naczytałem się i opowiedziałem lekarzowi co chciałem usłyszeć i to usłyszałem. widziałem ostatnio na mieście babcię z chipami w kulach i psa z chipem zamiast mózgu. wydaje mi się, że on mógł mieć mózg, ale cały poklejony chipami. nie sprawdzałem to nie wiem dokładnie.ja mam zaburzenie obsesyjno kompulsywne bo natrętnie myślę o chorobie, której na pewno nie mam bo się nie czuję chory! mogę mieć co najwyżej jakiś chad, ale nie schizę, bo jak ktoś choruje na schizę to o tym nie wie ja wiem, że mam taką łatkę. pic pic pic!!! w szpitalu też nas podglądali na kamerach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...