Skocz do zawartości
Forum

Niespokojny i lekki sen po rzuceniu papierosów i marihuany


Gość Cacper1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cacper1234

Pół roku temu przestałem palić marihuanę i papierosy. Od paru miesięcy (4-6) Prawie codziennie muszę wstać do łazienki. Od jakiegoś czasu zdarza się ze 2 razy a czasem i 3. Mam bardzo lekki sen, bo co jakiś hałas to się przebudzam się przeważnie. Nawet jak się obudzę w nocy i nie czuje potrzeby pójścia za potrzebą to i tak nie usnę zanim nie skorzystam z ubikacji. Śpię maksymalnie do 8-9 obojętnie czy położyłem się 0 23 czy 2 w nocy. Czy to skutek zaprzestania palenia po 5 latach czy może problemy z pęcherzem? Do kogo się udać. Psycholog czy normalny lekarz? Dziękuje z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza

W pierwszej kolejności powinienes udać się do lekarza ogólnego i do urologa, aby zrobić badania czy nie jest to problem z pęcherzem. Jeśli wyniki wyjdą dobre, a problem nie ustanie, warto porozmawiać z psychologiem bądź lekarzem z poradni antynikotynowej. Rzucanie palenia z dnia na dzień może powodować wiele skutków ubocznych, możesz o tym poczytac pod tym linkiem:
Skutki uboczne rzucania palenia
oraz o uzależnieniu od palenia i rzucaniu palenia:
Uzależnienie od papierosów
Możesz także zadzwonić pod poniższy numer telefonu i uzyskać więcej informacji na temat uzależnienia i zrywania z nałogiem. Powodzenia!

PORADNIA POMOCY PALĄCYM
tel. 0 801 108 108
Infolinia Centrum Onkologii i Fundacji "Promocja Zdrowia
poniedziałek - piątek w godz. 16.00 - 20.00

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...