Skocz do zawartości
Forum

przyjaźń z nauczycielem?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie w sprawie relacji z byłą nauczycielka. Podczas nauki w szkole sredniej mialam bardzo fajna wychowaczynie- od poczatku mnie polubila. Po smierci mojej MAmy, bardzo mi pomagala, rozmawiałyśmy, pisanie sms, podala mi namiary na bardzo dobrego terapeute. Kiedy odeszla po 3 latach( technikum liczy 4 lata). Nadal sms telefony, nawet na slub nas ( mnie i kumpele) zaprosila. Na studniowke byla oczywiscie zaproszona. Odrazu jak mnie zobaczyla to podeszla i rozmawialysmy przez paredziesiat minut.
Po jakims czasie kontakt zanikl ( ja chorowalam). Nie odpisalam na ostatnia wiadomosc. Nie dawno wyslalam kartke z zagranicy ( po 7 latach ciszy)- nie mieszkam w PL. Nastepnie napisalam sms, odpisala ze baaaardzo ale to bardzo sie ucieszyla ze sie odezwalam, myslala ze o niej zapomnialam. Wiec na drugi dzien z dzwonilysmy sie- rozmawialysmy jak dwie przyjaciolki- o wszystkim- doslownie. Na koniec wielokrotnie powiedzila ze chce utrzymywac ze mna kontakt i bedzie jej bardzo milo jak tak sie stanie, pytala sie czy mam sie z kim wygadac. Jak sie czuje, jak sobie radze, o to ze kiedy wracam z zagr ze trzy razy pytala. Miedzy mna a Nią jest jakies 10 lat roznicy ( ja mam 27 lat). dla mnie jest i bedzie jak starsza siostra/ matka- ja tak to czuje.
Czy przyjazn z Nauczycielem jest mozliwa?
Prosze o Wasze zdanie w tej sprawie.
Dziekuje :)

Odnośnik do komentarza

Jesteś kobietą,z nauczycielem to raczej przyjaźń mogłaby mieć podtekst erotyczny ,ale z nauczycielką jak najbardziej.

Niektórzy mają lepsze relacje z koleżanką niż z siostrą,nie ma znaczenia ,że jest to Twoja była nauczycielka,ważne z kim się dobrze dogadujemy i dobrze czujemy w jego towarzystwie.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość DarkRivers

Nie ma żadnego problemu.
Zawsze możecie sobie się umówić na jakiegoś drinka:-)
Może nawet jakiś wspólny wieczorek, przy jakimś ciekawym filmie przyrodniczym? chociażby dla rozładowanie napięcia.
Cóż, w końcu tyle lat nie widziałyście się i trzeba to jakoś powoli nadrobić ;3

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

Jeśli lew jest w stanie zaadoptować małą antylopkę, to i nauczyciel też może mieć empatię. Myślę, że trochę ci "matkowała".
Pozostaje tylko pogratulować, że miałaś szczęście spotkać takiego człowieka, kto wie może to mama ci ją zesłała w swoim zastępstwie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...