Skocz do zawartości
Forum

karmienie piersią ....jakie leki uspokajające?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu mam problem. Dotyczy on głownie pewnie mojego zachowania. Wszystko mnie drażni, byle iskierka potrafi przerodzić się w huragan emocjonalny. Najgorsze w tym wszystkim jest to, iż odbija się to na moich dzieciach (córci 8 miesięcznej i synku 3 latku). Byle rozlany przez synka napój czy brak współpracy córki przy jedzeniu zupki potrafi wyprowadzić mnie z równowagi i zaczynam krzyczeć (wiem niestety że to pewien rodzaj przemocy psychicznej i to mnie przeraża!!). Dodatkowo córcia przechodzi teraz silny lęk separacyjny co często jest niezwykle męczące zarówno w dzień jak i w nocy, dodatkowo ząbkowanie.... Niestety nie wiem jak mogłabym sobie z tym poradzić, co mogłabym brać, gdyż karmię jeszcze córeczkę piersią, a melisa niestety nie pomaga. Pomóżcie proszę...

Odnośnik do komentarza

Mysle ze pomoze ci odpoczynek. Za bardzo chcesz byc perfekcyjna mama.Dlatego krzyczysz na dzieci.
Dlaczego dziecko ma wspolpracowac przy jedzeniu zupki.?
To slowo dotyczy doroslych, wspolpracownikow a nie dzieci.
Nie chce jesc, niech nie je. Nic na sile..
Macierzynstwo to nie tylko wpychanie jedzenia, to tez zabawa, radosc z bycia mama.A widze ze gdzies ci to umknelo.Brakuje ci takiego spojrzenia z dystansu.
A jak lubisz spedzac czas z dziecmi?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...