Skocz do zawartości
Forum

Problemy.


Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu mam problemy w rodzinie. Rodzice często się kłócą, wydzierają. Ojciec kiedyś dużo pił i był agresywny, kilka razy (2-3) po pijaku uderzył matkę gdy byłem mały, gdy się go bałem i nie moglem nic poradzić. Teraz wszystko jest okej dopoki ojciec nie wyjedzie, jak wyjeżdża matka wyżywa się na mnie, krzyczy, czepia się wszystkiego, mowi ze słabo się uczę mimo tego że mam średnią około 4.0. Mam dziewczynę, ostatnio często się kłócimy i wiem, że to z mojej winy.. zabroniłem jej całkowicie pić alkoholu, palić papierosów bo mam do tego uraz po dzieciństwie. Sam również tego nie robie. Często płaczę i potrzebuje aby mnie ktos przytulił, porozmawiał ze mną ale nie mam takiej osoby. Zawsze gdy widze te szcześliwe rodziny, w których rodzice kochają i siebie i swoje dzieci chuj mnie strzela za przeproszeniem bo sam nigdy nie mailem okazji przytulić się do mamy (chyba ze miala problem z ojcem to przychodzila i tulila sie do mnie na siłę mimo tego, że nie chcialem.) ani nigdy również nie mialem okazji pogadać z ojcem o czymś innym niż komputer. Mam problemy zdrowotne, często choruję a do tego nie podoba mi się moje ciało, czuję do niego wstręt. Może mi ktoś doradzić, jak poradzic sobie z tymi wszystkimi problemami? W sumie pisze to tylko dlatego ze znów jestem po kłótni z dziewczyną, znów zjebałem i potrzebuje sie komuś wygadać.

Odnośnik do komentarza

Masz dziewczynę do której nie możesz się przytulić i na którą nie możesz liczyć w ciężkich chwilach? To zmień dziewczynę! Widocznie ta nie jest Ciebie warta. Dziewczyna ma być przede wszystkim przyjacielem, wspierać w trudnych chwilach, a Ty widocznie masz takich dużo. Dziewczyna piła i paliła? To też nie świadczy o niej dobrze. Poszukaj skronnej, uczciwej dziewczyny bez nałogów, która będzie przede wszystkim Twoim przyjacielem. Przeklinając odstraszasz ludzi, zwłaszcza dobre dziewczyny, więc to też musisz ograniczyć. Ile masz lat?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...