Skocz do zawartości
Forum

niepowazny psychoterapeuta


Gość Chomik_31

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Chomik_31

Mam pytanie do experta.
Chodzilem rok na psychoterapie, ktora przerwalem z powodu wyjazdu do pracy do innego miasta. Moj psychoterapeuta dal mi swoj adres email i poprosil abysmy pozostali w kontakcie emailowym. Zebym co jakis czas dal znac co u mnie i jak sobie radze.
Zgodnie z obietnica napisalem, ale nie dostalem odpowiedzi. Poinformowalem wiec psychoterapeute o moim mailu na komunikatorze, odpisal, ze przeczyta i odpisze.
i nie odpisal.
Za jakis czas napisalem ponownie. Znowu nie otrzymalem odpowiedzi. O czym to swiadczy?
O braku profesjonalizmu? wydawal sie profesjonalny w gabinecie. Nie odpisal bo nie place za to? Przeciez sam dal mi namiar i prosil o kontakt.
Nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Można tylko ,,gdybać". Bo może faktycznie jest jak piszesz i zwyczajnie ,,olewa" Twojego maila. Ale równie dobrze może mieć coś nie tak z pocztą czyli np. nie może odczytać albo znaleźć bo jest np. w spamie, może nie ma czasu, może zły adres niechcący podał albo ma problem z odbiorem wiadomości. Powodów może być tak naprawdę mnóstwo i możemy jedynie zgadywać co jest powodem. Najlepiej się spytać dlaczego nie odpisuje wtedy będzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...