Skocz do zawartości
Forum

Jak naprawić relacje z matką?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie a mianowicie mam wrażenie że moja mama mnie nie kocha. Mam 16 lat, moja mama jest po rozwodzie. Ostatniego czasu poznała faceta, niestety nie toleruje go z różnych przyczyn. Gdy jej to mówie ona mówi że ją to nei obchodzi i będzie się z nim spotykac. Czuje przepaść między mną a mama kiedyś świetnie się dogadywałyśmy a teraz. Wraca z pracy to albo idzie do sypiali i rozmawia do nocy przez telefon albo idzie do jego mieszkania. Kiedyś się mną interesowała. Rozmowa znią nie pomoże

Odnośnik do komentarza

Mama jest jeszcze młodą kobietą i nic dziwnego, że chce sobie ponownie ułożyć życie. Ty już niedługo założysz własną rodzinę i ona zostanie zupełnie sama.
To nie jest kwestia ta, że ona ciebie nie kocha. Na pewno kocha, ale ważne jest także jej szczęście, jej życie.

Odnośnik do komentarza

no ok ale nie powinna 16 letniej córki zrzucać na dalszy plan... Moim zdaniem przesadza. Ja bym z nią pogadała, ale nie o tym jak bardzo nie lubisz jej nowego chłopaka tylko o tym że czujesz się opuszczona i nie kochana przez nią. może zaproponuj jej wspólne wyjście na zakupy albo do kina czy coś w tym stylu. Wtedy będziesz miała okazję z nią pogadać.

Odnośnik do komentarza

Mama napewno Cię kocha tylko jak każdy zauroczony człowiek chce być kochanym i mieć przy boku drugą osobę.
To Ty musisz przeczekać aż ochłonie i zacznie myśleć.
Nie odsuwaj się od niej ,próbuj rozmawiać a wszystko się ułoży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...