Skocz do zawartości
Forum

Co się dzieje? Co to może być?


Gość Pionpoziom

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pionpoziom

Witam, mam 19 lat i od ok. Miesiąca strasznie się czuję , ponieważ nie mogę spać... Mimo zmęczenia i znużenia, nie mogę zasnąć i leżę do np.: 3,4,5 godziny rano i wstaje wcześnie... A jak uda mi się zasnąć troszkę wcześniej np o 2 to budzę się, mam taki jakby niespokojny sen... Czuję od środka jakbym się czegoś bała, ale nie wiem czego... Taki jakiś dziwnie rozrywający od środka lęk, który pojawia się nawet w sytuacjach bezstresowych. Bardzo boli mnie głowa, dużo myślę o swojej przeszłości jak i przyszłości, nie mogę się na niczym skupić. Zauważyłam, że coraz częściej trzęsą mi się ręce. Jestem rozdrażniona i płaczliwa, wszytsko mnie denerwuje. Wcześniej miałam dziwne sny, koszmary. Nie wiem co się dzieje i gdzie się z tym zgłosić, dlatego piszę tu. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Mi bardzo pomógł WYCIĄG Z DZIURAWCA. Tylko że działa po ok 2 tygodniach stosowania. I koniecznie trzeba poradzić się lekarza bo lubi wchodzić w interakcje z innymi lekami i nie wolno go brać po przeszczepach. Jest bez recepty. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Pionpoziom

mgr Kamila Krocz
Opisane przez Ciebie objawy mogą sugerować nerwicę (zaburzenia lękowe, np. zespół lęku uogólnionego). Niemniej jednak to tylko podejrzenia. Jeśli zależy Ci na rzetelnym rozpoznaniu i leczeniu, powinnaś skonsultować się z lekarzem, do czego zachęcam. Pozdrawiam!
do jakiego lekarza powinnam się zgłosić najpierw? Lekarz pierwszego kontaktu? Psycholog? Czy to może być poważne?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...