Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie depresji u 17-latki


Gość n...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Bardzo proszę o pomoc,chyba popadlam w depresję.Ostatnio ciągle płacze przychodzę i jest mi smutno nie jestem osobą zamkniętą w sobie ale moje życie ostatnio to jedna wielka porażka,o wszystko sie obwiniam,źle mi gdy nie powiem lub nie zrobię czegoś co sobie wymyśliłam.Wkurzam się gdy np nie ćwiczę przez jakiś czas lub gdy zawale coś co sobie wymyśliłam. Ciągle o wszystko się do siebie przyczepiam czasem boje się powiedzieć różnych rzeczy żeby nikt nic sobie nie pomyślał.

Odnośnik do komentarza
Gość Rodzynek Sułtański

Dublujesz temat, tylko rok Ci przybył? Depresja to poważna sprawa i nieleczona niszczy. Tak jak pisałem wcześniej, udaj się do pedagoga/psychologa szkolnego. Powiedz o wszystkim rodzicom, nie zostawaj z tym sama. Nie radzę.

Odnośnik do komentarza

nie rozumiem jak tematy tak błahe jak "jak sobie poradzić z rozstaniem" czy tym podobne mają więcej odpowiedzi, a ich autorzy takich otrzymują więcej wsparcia. Na mój post też nikt nie odpowiedział.

Czy w tym temacie może wypowiedzieć się jakiś specjalista?

Odnośnik do komentarza

Jeśli podejrzewasz u siebie depresję, konieczna jest konsultacja u psychiatry. Przez Internet nie da się postawić diagnozy. Obniżony nastrój, irytacja, izolacja społeczna, obwinianie się za niepowodzenia itd. mogą sugerować depresję, ale niewykluczone, że rozpoznanie jest inne. Pozwól sobie pomóc i skorzystaj ze wsparcia specjalisty. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...