Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie od partnera


Gość ziuta91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
jestem w związku od 1,5 roku, względnie udanym, pojawiają się jakieś mniejsze, większe sprzeczki, ale zawsze sobie z tym radzimy. Mój partner ma wiele koleżanek z czasów kiedy nie byliśmy razem, od czasu do czasu wyjdzie z którąś na piwo, albo kawę, a ja totalnie sobie z tym nie radzę, mimo, że wielokrotnie powtarza mi, że mnie kocha i to pokazuje na codzień. Ja mimo to jestem bardzo zazdrosna, nie potrafię sobie poradzić, gdy nie spędzamy ze sobą czasu, wpadam w stany lękowe, coraz częściej pojawiają się nerwobóle.

Odnośnik do komentarza

Kochasz swojego chłopaka, więc nic dziwnego, że jeśli spotyka się z innymi kobietami, pojawia się u Ciebie uczucie zazdrości. Myślę, że jest to naturalne i raczej zdrowe. Jeśli na kimś nam zależy, wkrada się zazdrość, że ukochana osoba poświęca swój czas komuś innemu niż nam. Jeśli jednak partner jest uczciwy wobec Ciebie, niczego przed Tobą nie ukrywa, mówi Ci z kim się spotyka, gdzie i w jakim celu, to raczej nie ma powodów do większych obaw. Porozmawiaj ze swoim chłopakiem na temat tego, co czujesz, kiedy on spotyka się ze swoimi byłymi dziewczynami, opisz mu swoje emocje. Możliwe, że on nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że te spotkania mogą Cię tak ranić. Popracuj też nad swoją samooceną, bo podejrzewam, że źródłem Twojej nieufności może być zaniżone poczucie własnej wartości i myślenie, że chłopak może znaleźć sobie inną, lepszą dziewczynę od Ciebie. Uwierz w siebie i zadbajcie z partnerem o Waszą relację! Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...