Skocz do zawartości
Forum

Jak poradzić sobie z odrzuceniem?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Jak poradzić sobie z odrzuceniem? Pewien mężczyzna po pół roku znajomości-zerwał ją. Gdy wrócił sądziłam, że wszystko co czułam minęło ale nie potrafię sobie poradzić z tym, że on kogoś ma. Płaczę prawie co wieczór, czuje się niechciana, niewystarczająca. Mimo jego stanu ostatnio powiedział, że też coś do mnie czuje jednak nie chcę odejść od swojej kobiety a ja nie wiem jak sobie poradzić z tym uczuciem, jak się uwolnić. Nie radzę sobie z opanowaniem łez, czuję się koszmarnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Rodzynek Sułtański

Trywialnie? Taka rada-klin klinem. Szukaj innego, ten to już dawno powinna być pieśń przeszłości.
Tak w ogóle, to po co się ładowałaś na trzecią? Nie wiesz, że to zawsze boli? Swoją drogą niezły z niego przykrus, żeby jeszcze karmić dziewczynę gadkami w stylu, że "też coś czuje, ale swojej nie zostawi". Spuść go i pomachaj, zobaczysz jakiej zaznasz ulgi.

Odnośnik do komentarza

Zerwij całkowicie tą znajomość. Nie widuj się, nie dzwoń, nie odbieraj telefonów.
Idź do ludzi, poznaj kogoś nowego, to szybciej zapomnisz.
Najgorsze jest takie wyczekiwanie, bo może.... To cały czas otwiera rany, które już zaczynały się zabliźniać.
Trafiłaś na łajdaka, który igra z twoimi uczuciami, który robi wszystko byś tańczyła tak, jak on zagra. Nie daj się, nie pozwalaj mu na to.

Odnośnik do komentarza
Gość minimalistka23

Tak jak pisze poprzedniczka - zerwij tą znajomość bo inaczej nie pójdziesz dalej. On ma kogoś, uszanuj to. IDź naprzód, zajmij się czymś. Dla mnie np znalezienie sobie jakiegoś zajęcia jest najlepszym rozwiązaniem na problemy, szczególnie na te na które nie mam wpływu. Byliście razem, nie udało się, czasami tak bywa. Zacznij się spotykać z przyjaciółmi, weź się za coś nowego to może zmniejszy Twoje poczucie odrzucenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...