Skocz do zawartości
Forum

Nerwica


Gość załamana 1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość załamana 1992

Witam,
Od ponad tygodnia utrzymują się u mnie bardzo dziwne dolegliwości mianowicie...
Wszystko zaczęło się od momentu gdy szybko wchodziłam po schodach...zmęczenie i zadyszkę dopiero odczułam kiedy usiadłam . W tym właśnie momencie serce zaczęło mi bić jak oszalałe i poczułam straszny strach że zaraz coś mi się stanie . Po chwili po karku przeszedł mi dreszcz (bardzo nieprzyjemne uczucie trochę trudne do opisania) i za chwilę poczułam się jakbym zaraz miała stracić przytomność(ale tak się nie stało) .Po tym wszystkim byłam osłabiona i roztrzęsiona . Zdarzyło mi się to jeszcze kilka razy, nie tylko podczas wysiłku . Bardzo proszę o pomoc w diagnozie bo bardzo się martwię że to coś poważnego . Dodam,że byłam u lekarza ogólnego . Zlecił badania (morfologie, mocz, TSH ) wszystko w normie . Zrobił mi także EKG bo podejrzewał że ma to związek z sercem ale także wyszło w porządku . Kiedy dolegliwości nie ustępowały zdecydowałam udać się do neurologa, który w sumie nic takiego mi nie powiedział, ostukał, opukał i tyle . Gdy zapytałam czy to nerwica to powiedział że można tak powiedzieć , że to jakieś zaburzenia somatyczne .Powiedział jeszcze ze nie gwarantuje ze to pomoże. Przepisał jakiś lek który mam brać rano i wieczorem i w razie potrzeby mogę jeszcze w pracy. Niby było lekka poprawa ale i tak nie czuję się już tak jak kiedyś . Nie jest całkiem normalnie . Ciągle się boję że znowu przyjdzie kolejny atak . Czasami robi mi się tak, że nagle z niewiadomych powodów zaczynam się bardzo denerwować ,czuję wtedy taki niepokój, jestem roztrzęsiona ...Bardzo proszę o pomoc...przecież na dłuższą metę tak się nie da normalnie funkcjonować .

Odnośnik do komentarza

Od tygodnia złapało cię tylko takie coś i już byłaś u lekarza, EKG, TSH i neurologa??? Ja mam nerwicę od 18 lat jak czytam twój post to się zastanawiam czy jesteś hipochondryczka czy ja jestem niezniszczalna... Takie objawy jak ty to w przedszkolu miałam. Poczytaj o nerwicy bo może niepotrzebnie lekami będziesz się faszerować, mi to na nerwicę nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Gość załamana 1992

Pewnie zlekceważyłabym te dolegliwości gdyby nie to że zaczęły być one uciążliwe i zaczęły przeszkadzać w życiu codziennym. Jak Ty masz podobnie już 18 lat do szczerze współczuje . Skoro mówisz że na nerwice Ci to nie wygląda to w takim razie co to może być ?
Chciałabym zacząć funkcjonować tak jak wcześniej, a nie za każdym razem kładąc się spać oraz rano wstając zastanawiać się czy dzisiaj złapie mnie "atak nieuzasadnionej paniki" czy może nie . Zresztą nawet jak o tym nie myślę toi tak mnie to łapie .

Odnośnik do komentarza
Gość Ula1990k

Ja zemdlalam w pubie bo mój chłopak mnie zdenerwowal zaczelo się szybkie bicie serca, kolatania, trzesienie miesni, pocenie rąk itp i gdy w szpitalu na izbie siedziałam i powiedziałam lekarzowi ze mam nerwice, stwierdzil " to musi pani się mniej denerwowac" a rodzinny na kontroli stwierdził żebym pila krople uspokajające.... Musisz mieć niezłego lekarza xd

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...