Skocz do zawartości
Forum

Leczenie depresji a problem z dostaniem się do lekarza


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Jak długo się leczysz na depresję? Bierzesz tylko leki czy też korzystasz z psychoterapii? Jeśli nie masz wsparcia terapeutycznego, to rozważ to. Możesz skorzystać też z pomocy w ramach NFZ, by nie płacić z własnej kieszeni. Jeśli masz myśli i konkretne plany samobójcze, nie zwlekaj z konsultacją u lekarza psychiatry. Doraźnie możesz szukać wsparcia w Centrum Interwencji Kryzysowej (w większym mieście powiatowym czy wojewódzkim). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

przeczytaj mój post w podobnym temacie, bo tu nie można skopiować tego, co wcześniej pisałam, nie ma zadnej realnej szybkiej pomocy na nfz, dokładnie poczytaj sobie proszę całkowite uzasadnienie tego, w poscie pt psychoterapia na nfz, to ci się oczy otworzą ! pozdrawiam i nie sluchac bzdur bez przelozenia na realne zycie

Odnośnik do komentarza

jeszcze cos, dostanie się do psychiatry z kolei tez kolejka a jak trafisz tylko na takiego co leki wciska (choć to czesc terapii) to 10-15min i masz po sprawie, wizyta u rzetelnego psychiastry powinna trwac 1 godzi dp 1,5godz żeby zebrac caly dokładny wywiad, a takich jest b mało, ja na szczęście mam szczecie i mam taka osobe. ale w innym miejscu/miejschac 10min i wypad, w ogole nie zna problemu i testuje jak na swince doświadczalnej a może kiedyś się uda dobrac leki, psychiastra to lekarz z dziedziny pochodnej która się laczy czyli neurologia, a jak mowie kompletny wywiad na temat duszy i ciala ma trwac min godzine, i kolejne wizyty tez min 40min do godziny, wtedy masz realna pomoc, niech pani ekspert najlepiej wskaze ci taka osobe, to wtedy będzie z Toba rozliczona, ze Ci rzetelnie pomogla a jakos nie podaje konkretnego przykładu, tyle, to ja ci mogę pomoc! a zycze powodzenia i jak pisałam poczytać JAK TO CUDOWNIE ZNALEZC DOBREGO LEKARZA I FACHOWA POMOC !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...