Skocz do zawartości
Forum

Niskie samopoczucie u 17-latki


Gość p...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Patrycja, mam rocznikowo 17 lat. Moim problemem jest niska samoocena. Czuję się brzydka w porównaniu z innymi dziewczynami. Mam chłopaka od roku który mnie wspiera, jest ze mną i pomaga mu, bym dostrzegła w sobie piękno. Dbam o siebie, staram się ładnie wyglądać. Jest mi ciężko. Nie chce wychodzić z domu, jak już wyjdę to chodzę ciągle smutna co złe wpływa na związek mój i Dawida. Bardzo proszę o jakieś rady.

Odnośnik do komentarza

To problem bardzo wielu osób tu na forum i zawsze trudno coś wirtualnie radzić. Tym bardziej, że chłopak, którego masz obok, wspiera Cię i pomaga. My, obcy Tobie ludzie zbyt wiele nie zdziałamy.

Dookoła mnóstwo ludzi, jedni ładniejsi, drudzy mniej atrakcyjni. Uroda wcale nie jest czymś najważniejszym. Można być przeciętnej urody, a być piękną wewnętrznie, interesującą osobowością.
Jest jeszcze jeden myk, jeśli często się uśmiechasz, jesteś pogodna, serdeczna i otwarta, wtedy z automatu zyskujesz wiele na atrakcyjności.
Uśmiechaj się więc !
Jeśli wad nie potrafisz przekuć w zalety, to je zaakceptuj, każdy je ma. A zalety eksponuj.

Myślę, że Twój problem, to nie uroda, a depresja.
Pomyśl poważnie o wizycie u psychologa i terapii.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...