Skocz do zawartości
Forum

Śmierć


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, z moim językiem jest już lepiej. W nowej klasie wszystko idzie nawet super. W sumie szło. W klasie miałam pewnego chłopaka. Dominik. Nawet wesoły chłopak. Spisywał ode mnie czasem zadania domowe. Grał ze mną w piłkę na przerwie. No. Spodobał mi się.22.01 (piątek) widziałam go po raz ostatni. Jak zwykle uśmiechnięty chłopak. Wczoraj dostałam wiadomość że nie żyje. Myślałam że to głupi żart ale dziś po wejściu na Facebooka zobaczyłam jego zdjęcia z podpisem "zawsze będziemy o tobie pamiętać". Nie umiem zrozumieć dlaczego to zrobił. Nie umiem zrozumieć dlaczego płaczę. :(

Odnośnik do komentarza

Ciągle słyszymy o czyjejś śmierci , ale jest ona jakoś odległa nie czujemy tej tragedii. Czymś innym jest dla nas śmierć osoby, którą znaliśmy. To nas dotyka bezpośrednio, nic dziwnego że płaczesz, to normalna reakcja.
Czemu "odszedł" ?
Pewnie nikt nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie. Można tylko snuć domysły.

Odnośnik do komentarza

Bardzo często osoby, które mają problemy w życiu, pokrywają wszystko uśmiechem tak, że otoczenie nawet nie wie, że w ich życiu jest źle, że potrzebują wsparcia. Podejrzewam, że podobnie było w przypadku Twojego kolegi. Na pozór normalny, wesoły chłopak, ale w gruncie rzeczy nieszczęśliwy, pogubiony, samotny. Nikt pewnie nie potrafi odpowiedzieć, dlaczego tak się stało... Szkoda, że tak mało mamy czasu na rozmowę, zadumę, refleksję... Życzę dużo sił w tych trudnych dla Ciebie chwilach. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...