Skocz do zawartości
Forum

Senność po marihuanie


Gość Manu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, palę marihuanę od około roku, ale bardzo rzadko. W sumie zapaliłem nie więcej niż 10 razy. Zauważyłem, gdy palę z innymi, że często podobna dawka THC ma na mnie dużo silniejszy wpływ niż na innych. Kilka dni temu skutki zapalenia około 0,2 grama odczuwałem aż 24 godziny (silnie około 3-4). Senność mnie jeszcze trochę trzyma do dziś (ale z dnia na dzień spada, paliłem 3 dni temu). Inni, którzy palili to samo zioło nie mieli takich problemów, więc nie była to marihuana zmieszana z czymś innym. Po tym incydencie postanowiłem, że nie będę palił, póki MJ nie będzie legalna w Polsce lub będę w kraju, gdzie jest legalna (wtedy będę mógł kontrolować to, jaki palę gatunek i będę dokładnie znał skutki). Czy mieliście podobne sytuacje? (senność przez taki długi okres) Kiedy senność powinna przejść całkowicie? Pozdrawiam, Manu

Odnośnik do komentarza

Ty ziomek ja mam to samo.... zjaralem 2 dni temu. jestem taki skatowany jakbym nie spal tydzien. juz mi coraz lepiej. palilem z 2 ziomkami oni tez spoko. a ja ledwo zyje... normalnie gdzie bym sie nie polzyl to bym zasnal... nie wiem o co chodzi?? jak sie czujesz w ogoole?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...