Skocz do zawartości
Forum

Marzę o zmianie płci


Gość przerażony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przerażony

Na imie mam Mariusz jestem, facetem ,mam 35 lat  od dłóższego  czasu chodzę w damskiej bielizne i ciuchach .O niczym nie mażę jak o zmianie płcio  , chciałbym kupic hormony żeńskie .Gdzie można je kupic

Odnośnik do komentarza
Gość DoctorQuinn

Witam!
Transseksualizm jest pojęciem odwróconej orientacji seksualnej, odczuwanie cech płciowych jako nieodpowiednich i chęć nabycia w ich miejsce cech płci przeciwnej - mężczyzna chce być kobietą, a kobieta mężczyzną. Transseksualizm charakteryzuje się trwałym dyskomfortem psychicznym, który może prowadzić do stanów depresyjnych. Podstawą leczenia jest psychoterapia lub zabiegi operacyjne. Podstawą do rozpoczęcia leczenia jest jednak opinia seksuologa. Proszę zatem skontaktować się ze specjalistą seksuologii.

Odnośnik do komentarza

Hormony na zmianę płci, to nie cukierki, nie kupisz ich w sklepie. Żeby rozpocząć proces zmiany płci musisz poradzić się seksuologa, lekarza ogólnego, wykonać szereg badań, skonsultować sie z endokrynologiem itd. To wcale nie takie proste i szybkie. Musisz zacząć od badań ogólnych i drogą medyczną krok po kroku zmieniac płeć. Hormony żeńskie to jedno, dodatkowo, jeśli chcesz być kobietą, czeka Cie operacja. Pamietaj, aby nie zażywać żadnych leków hormonalnych bez konsultacji z lekarzem, ponieważ bardziej sobie zaszkodzisz nić osiągniesz swój cel.
Więcej na temat zmiany płci i amputacji prącia przeczytasz pod tym linkiem:
Transseksualizm
Amputacja prącia
Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...