Skocz do zawartości
Forum

Niekontrolowane napady agresji i gniew


Gość Marysia26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marysia26

Dzień Dobry
Mam ogromny problem ze sobą. Borykam się z niekontrolowanymi napadami agresji i gniewu, nad którymi nie jestem w stanie zapanować. Te napady niestety zawsze są zaadresowane do mojego chłopaka. Wiem że on mnie kocha i mnie nie zostawi, niestety obawiam się ze moje zachowanie doprowadziło juz go do ciężkiej depresji.
Sama nie wiem kiedy u mnie te napady sie pojawily. Dość duzo w zyciu przeszlam: alkoholizm ojca, chorobe i smierc matki. W zyciu zawodowym potrafie sobie z wieloma rzeczami poradzic, w zyciu prywatnym jestem osoba lubiana lecz niestety wszystkich poza moim chlopakiem staram sie trzymac na dystans, gdyz nie chce aby ktos poznal moja prawdziwa twarz. Tak na prawde czuje jakbym prowadzila podwojne zycie. Z reguly jestem wsrod ludzi usmiechnieta i pozornie do nich otwarta, w pracy bardzo ambitna i zaangażowana, w domu staram sie sprostac wszystkim obowiazkom domowym, jednakraz na jakis czas dochodzi do wybuchu mojej agresji. te wybuchy sa 2, 3-dniowe, polaczone z placzem obwinianiem o wszystko mojego partnera i okropnymi slowami zaadresowanymi do niego. tak żeby tylko go skrzywdzic. Po takim napadzie pojawiaja sie u mnie wyrzuty sumienia ktore trwaja przez nastepne pare dni i proba naprawienia wszystkiego. Co prowadzi do przemeczenia siebie. i tak w kolko. Chcialabym zaczerpnac porady psychologa niestety przebywam w USA i nie stac mnie na wizyte. Jestem tym wszystkim zmeczona i obawiam sie ze moj chlopak jeszcze bardziej. Bardzo prosze o rade

Odnośnik do komentarza

Bez pomocy psychologa może być ciężko, bo Twój problem ma podłoże nerwicowe, prawdopodobnie wszystko się kumulowało w Tobie: alkoholizm ojca, śmierć matki i teraz przyszło Ci się zmierzyć z demonami przeszłości. Samej będzie Ci ciężko, a pomoc psychologa, terapia i leczenie, może przynieść praktyczną pomoc. Staraj się o możliwość wizyty u psychologa. Rozmawiaj też ze swoim partnerem i próbuj z dystansować się do przeszłości. Zamykanie się w sobie i prowadzenie podwójnego życia również jest męczące i odbija się na Twoich emocjach. Jeśli podejrzewasz, że Twoje napady agresji mogą negatywnie odbijać się na Twoim chłopaku, proponuję aby i on skonsultował się z psychologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...