Skocz do zawartości
Forum

zazdrość czy uzasadniona


Gość lili89

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, znalazłam na gg rozmowy z jedną z koleżanek chłopaka z pracy zwracał się do niej "moja droga" albo "siostro", rozmawiają ze sobą średnio 5 razy w miesiącu tylko w pracy, po mniej więcej ,10 minutowe.Jak się witają to buziakami i przytuleniami,czasami mrugnięcie oczkiem, w większości rozmowy służbowe, Jestem strasznie zazdrosna,
czy niepotrzebnie się przejmuję? Czy moja zazdrość jest tu na miejscu?

Odnośnik do komentarza

Chodzi Ci o te rozmowy z gg, czy wszystkie możliwe rozmowy w pracy? Sorry, jak się chodzi do szkoły , do pracy to bywają koleżanki i koledzy. Niektórych się lubi bardziej, innych mniej. Te przytulenia i buziaczki to rozumiem ikonek z gg?

Nie robiłabym problemu, gdzie go chyba nie ma. Jest takie słowo zaufanie. Pewnie chcesz, aby chlopak wierzyl,że potrafisz się zachować lojalnie wobec niego, niezaleznie czy on przy Tobie jest, czy go nie ma. Myślę, że on tego samego oczekuje od Ciebie.

Spokoju i wiary, że jesteś fajną dziewczyną i masz fajnego chlopaka, który nie rozmienia Cię na drobne.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, jak to się stało, że znalazłaś czyjąś rozmowę na gg? Jesteś z facetem to albo mu ufaj albo z nim zerwij, przestań mu grzebać w wiadomościach i zajmij się sobą. Dopóki się nie dowiesz, że Cię chłop zdradza, nie masz prawa być zła, zazdrosna, smutna. Ale jeśli już taka sytuacja nastąpiła to ja bym się na Twoim miejscu do faceta zdystansowała, spotykaj się częściej z jakimiś przyjaciółkami czy znajomymi, ale sama, bez niego. Trochę mniej czasu mu poświęcaj, ale jak już się spotkacie to nie zgrywaj obrażonej, tylko baw się z nim dobrze. Niewiele czasu minie a zobaczysz, że facet zacznie Ci poświęcać więcej uwagi i nie w głowie mu będą jakieś nudne koleżanki z pracy. :) I pomyśl w ten sposób, na co nie masz wpływu, tym się nie ma sensu zamartwiać. Skoncentruj się na ważnych rzeczach, a nie na jakiś pierdołach.

Odnośnik do komentarza
Gość to niewybaczalne

Jakim sposobem znalazłaś cudze rozmowy z GG? Grzebałaś w komputerze komuś? Po co? Z ciekawości?
Moim zdaniem to jest chore i podłe, a przy tym możesz mieć sprawę w sądzie z powództwa cywilnego na wniosek poszkodowanego. Życzę ci, żeby tobie też ktoś wygrzebywał coś z prywatnych wiadomości.
Amen

Odnośnik do komentarza

nie grzebałam po prostu ja zakładałam mu to gg i mam pozwolenie korzystać z niego , rozmawiamy czasami z naszymi wspólnymi znajomymi właśnie z tego numeru zresztą czasami mówi abym sprawdziła mu pocztę czy gg czy coś ważnego nie przyszło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...