Skocz do zawartości
Forum

napady lękowe


Gość EeaD...

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu mam napady lękowe. Brałam Asertin ale pojawił się szereg działań ubocznych. Pomagał mi. Od trzech dni nie biorę go a tylko ziołowe uspokajające i teraz czuję się fatalnie:/ Boję się przyszłości, że praca którą dopiero co podjęłam nie będzie stabilna - umowa teraz zlecenie na trzy miesiące z możliwością przedłużenia, boję się o to, że znowu muszę sięgnąć po oszczędności, bo normalne pieniądze i wypłatę dostanę dopiero w styczniu. :( Wszystko wróciło do mnie ze wzmożoną siłą, a czułam się już dobrze i leków w ogóle nie było. Teraz znowu nie wyobrażam sobie wyjścia samej na zewnątrz. :( Boję się że zostanę w końcu bez złotówki. :((( Jeszcze Święta się zbliżają... Konflikt z Matką i brak z Nią kontaktu też robi swoje. Te lęki mnie wyniszczają i od wewnątrz i z zewnątrz. Już schudłam 10 kg :(

Odnośnik do komentarza

witaj
niestety leki przeciwlekowe i przeciwdepresyjne mają takie działanie że otłumiewają po odstąpieniu.

warto pomyśleć nad innymi sposobami uleczenia własnej duszy oręż ciała. może jakąś terapia grupową albo rozmowa z psychologiem osoba która może cię zrozumieć i pomoc odbudować poczucie własnej wartości.

przede wszystkim musisz uwierzyć w sama siebie że jesteś wartościową osoba niezależnie od sytuacji i jesteś w stanie pokonać trudności. pozytywne nastawienie jest połowa sukcesu w osiągnięciu celu. poza tym nie zamykaj się na siebie i na innych.

trzymam kciuki za ciebie.
wiem że sobie poradzisz.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, życzę Ci powodzenia w pracy. Bardziej koncentruj się na plusach zarobkowania niż na tym, że ewentualnie możesz nie mieć przedłużonej umowy. Po co od razu myśleć pesymistycznie? Jeśli chodzi natomiast o napady lęku i izolowanie się od ludzi, to pomyśl nie tylko o lekach, ale przede wszystkim o psychoterapii. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...