Skocz do zawartości
Forum

Niepewność w pięcioletnim związku


Gość Asia24

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy ze sobą 5 lat mieliśmy przerwe ok.8 miesiecy w tym czasie on miał inna dziewczyny a ja byłam samotna lecz dalej utrzymywaliśmy kontakt.ok miesiąc temu zaczeło sie coś psuć nie widujemy sie często on woli silowanie i kolegów.Oznajmił mi że nie wie czy mnie kocha i czy chce dalej ze mną być.Ja go kocham ale nie moge wiecznie czakać na jego decyzje.Co mam robić?

Odnośnik do komentarza

Postaw mu ultimatum - albo jesteście razem albo nie i ty już na niego nie czekasz, idziesz naprzód. Być może jest mu tak lepiej, że może mieć inne dziewczyny, nie jest z Tobą związany, ma kolegów i mnóstwo czasu dla nich a Ty ciągle na niego czekasz, więc jesteś miła alternatywą. Może on nie chce stracić tego korzystnego dla niego układu. Nie możesz pozwolić mu na takie traktowanie. Jeśli chce tak żyć to bez Ciebie.

Odnośnik do komentarza

W takiej sytuacji musisz go poprosić aby się określił co czuje i jak widzi Waszą przyszłość. 5 lat to długo, więc masz prawo wiedzieć czego możesz się spodziewać. Jeśli się kochacie, może warto ze sobą zamieszkać i na poważnie podejść do Waszej wspólnej przyszłości. Jeśli chłopak ma chwiejne uczucia, nie jest pewien tego co czuje i czego chce, lepiej zakończyć ten związek, ponieważ może skończyć się na tym, że przez kolejne kilka lat będziesz żyła nadzieją, podczas gdy on pewnego dnia zakomunikuje, że odchodzi. Musicie szczerze porozmawiać i podjąć konkretną decyzję. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...