Skocz do zawartości
Forum

Jak mam zapomnieć i przestać myśleć o byłym?


Gość misandei

Rekomendowane odpowiedzi

Pół roku temu rozstałam się z chłopakiem, a właściwie to on mnie zostawił, bo chyba go wymęczyłam. Im bardziej się zakochiwałam tym bardziej tęskniłam, martwiłam się, a on tak jakby miał tego dość, bo się we mnie odkochiwał gdy on dla mnie był najważniejszy, aż w końcu nie chciał ze mną zadnego kontaktu. Moje cierpienie nie było aż takie straszne po tym i intensywne, ale powiedziałabym, że bardzo długie i męczące... Wchodze na jego profil na fb kilka razy dziennie, patrze co robi itp, a jak dziś zobaczyłam, że lajknął stronę z jakimiś wyuzdanymi kobietami to aż w środku gotowałam się z zazdrości. Wiem, że to oznacza że po prostu dalej go kocham, aczkolwiek nie wróciłam bym już po tym wszystkim. Ale jak mam o nim zapomnieć? Czy to wgl mi minie? mam 18 lat i to w sumie mój pierwszy, jestem z małego miasta i boje się, że juz nie spotkam drugiego takiego jak on. Wszystkich porównuje do niego i on od razu wydaje się lepszy. Staram sobie poprawić humor i mówię o nim złe rzeczy, ale w środku czuje że się okłamuje, bo wciąz kocham podczas, gdy on bawi się w najlepsze. Co mam robić?

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że minie. Co masz zrobić? Po prostu się ogarnąć, uznać to za piękny ale zakończony rozdział. Zapomnij o nim dla swojego dobra. Nie ma już do tego powrotu. Staraj się znalezc sobie jakiekolwiek zajęcie i unikaj zaglądania na jego profile społecznościowe.

Odnośnik do komentarza

Skoro wiesz, że nie chcesz wrócić do byłego chłopaka, to zamknij ten rozdział raz na zawsze. Nie zaglądaj na jego profil, nie śledź, co robi, co lajkuje, jakie wstawia zdjęcia itp. Po co Ci to? Zdaję sobie sprawę, że trudno zapomnieć o chłopaku, tym bardziej, kiedy to była Twoja pierwsza poważna miłość. Skup się jednak na sobie, rób to, co lubisz, spotykaj się z ludźmi i zacznij żyć normalnie. Z czasem zobaczysz, że otworzysz się na relacje z innymi mężczyznami. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...