Skocz do zawartości
Forum

paniczny lęk


Gość cjksdhgjhf

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cjksdhgjhf

Witam. Mam 17 lat i od jakiegoś roku borykam sie z pewnym problemem,który może wydawać się dla niektórych śmieszny i blachy.. Mam paniczny lek przed tym,ze kiedy wyjde z domu dostane biegunki. Wczesniej miałam kilka przykrych sytuacji z biegunka. Dodatkowo przez pewien okres co rano miałam biegunkę przed wyjściem do szkoły i w szkole. Bardzo mnie to meczy,nie wiem jak juz sobie z tym radzić. Unikam wyjść z domu,boje się nawę wyjść do sklepu który jest ok.500m od mojego domu:( przez to wszystko zmieniłam nawet szkole,bo nie dawałam rady sobie psychicznie z tym wszystkim.. Gdy musze gdzies juz wyjsc/pojechac to musze nafaszerować sie tabletkami typu stoperan itd..:( Czasem kiedy jestem gdzies na miescie lub jadę gdzies dalej samochodem dostaje ataku"paniki", robi mi sie gorąco,zaczyna mi sie kręcić w glowie,ciężko mi sie oddycha,a wszystko przez to,ze czuje,ze musze akurat w tej chwili skorzystać z toalety a niestety nie mam jak :( mam juz tego dosyć. Bardzo proszę o pomoc,nie wiem jak sobie radzić,a niestety w chwili obecnej nie stać mnie na wizytę u specjalisty dlatego zglaszam sie o pomoc tutaj.. Przepraszam za bardzo chaotyczna wypowiedz i za wszystkie bledy,mam nadzieje,ze wszystko jest zrozumiale. Z góry dziekuje za jaka kolwiek odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie..

Odnośnik do komentarza

Nawracające biegunki albo masz na tle nerwicowym, albo żle Ci pracują jelita, albo jedno i drugie. Czy bylaś u lekarza pierwszego kontaktu? Zalecił jakieś badania, zdjęcie jelit z kontrastem , kolonoskopię?
Czy częstotliwość biegunek, ich natężenie jest zalezne odsposobu odżywiania?
Jest jeszcze forum "zdrowie" w tym samym portalu i tam czasem odpowiadają lekarze.

Odnośnik do komentarza

Powinnaś się przebadać i znaleźć przyczynę. Wiem, że się czeka na wizyty, ale warto to zrobić.

Ja też ostatnio miałam podobne problemy. Łykam wtedy trzy węgle i myślę sobie, że to mi pomoże, że wszystko się uspokoi. Pomaga.
Nie tylko sam węgiel, ale i to moje myślenie.
Ale też powinnam się wybrać do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...