Skocz do zawartości
Forum

Potrzebuję pomocy - natrętne myśli, panika.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem to koszmarne myśli, które są dla mnie horrorem, jestem nerwowo wykończony. Myśli o morderstwie. Na początku były łagodne, panowałem nad tym, zapominałem. Teraz boję się dosłownie dzień w dzień, śnią mi się po nocach, myśle o tym przez cały dzień, boję się, że, gdy ciągle o tym myśle, to się stanie na prawde, że stracę kontrolę nad sobą i zrobię komuś krzywdę. W najbliższym czasie nie mam możliwości udania się do lekarza psychiatry, ponieważ przez tą chorobę straciłem pracę, straciłem ubezpieczenie, oraz nie stać mnie na wizytę prywatną. Proszę o jakąś poradę, jak mam sobie z tym radzić, aby nie zwariować?

Odnośnik do komentarza

Przez Internet nie można postawić diagnozy, ale Twoje obsesje (natrętne myśli) dotyczące morderstwa wskazują na zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, czyli nerwicę natręctw. Czy kiedykolwiek korzystałeś z pomocy lekarza psychiatry? Jeśli jesteś teraz bez pracy, a zależy Ci na takiej konsultacji, proponuję zarejestrować się w UP, aby mieć świadczenia. Będziesz mógł wówczas skorzystać z pomocy psychiatry na NFZ. Do psychiatry nie potrzeba skierowania od lekarza pierwszego kontaktu. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...