Skocz do zawartości
Forum

depresja jak sobie radzić


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakis czas temu zmieniłam pracę, okazała się bardzo stresująca- czeste zostawanie po godzinach i bardzo duzo obowiazków, w dodatku szefostwo jest bardzo czepliwe- to tak w skrócie. Pracuje tam ok 3 miesiące, na poczatku czułam się dobrze, miałam entuzjazm do pracy ale po jakims czasie zaczał mnie zżerać stres, zaczeły się problemy ze snem, obecnie mam wrażenie ze zmierza to w kierunku depresji, nie chce mi sie z nikim gadać Dodam , ze jestem osoba podatna na depresje, to nie byłby moj pierwszy epizod, chodze na terapie grupowa staram sie coś robic zeby jakos sobie pomoc, nie za bardzo chce brac leki bo brałam juz kilka rodzai i za bardzo mnie zmulały, czy jest cos co moge jeszcze zrobic zeby sobie pomóc?moze macie jakies swoje sposoby ktore Wam pomagaja? czy np uprawianie sportu moze troche pomóc?

Odnośnik do komentarza

depressed, stres zawodowy może skutecznie wpędzić w depresję, ale pamiętaj o work-life balance, a więc o równowadze między życiem zawodowym a prywatnym. Dobrze, że poszukujesz sposobów na redukcję stresu, jaki odczuwasz. Pomóc może nie tylko terapia grupowa, ale też sport (aktywność fizyczna sprzyja produkcji endorfin - naturalnych hormonów szczęścia) czy też spotkania z przyjaciółmi. Sama możliwość "wygadania się komuś" często przynosi ulgę. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...