Skocz do zawartości
Forum

Trauma.


helper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam problem w sumie to nie ja tylko moja dziewczyna , jestem z nią już 1rok i troszkę z 2miesiące przez 1rok była to osoba tak słodka , urocza , szczęśliwa i jedyne czym się przejmowała to tym co kupić mi na święta , żeby mnie zaskoczyć.
Po roku zdarzyła się między nami kłótnia która wywołała u niej traumę , pokłóciliśmy się o bzdurę ale powiedziałem "Jak Ci tak źle ze mną to ze mną zerwij" a ona odebrała to w sposób taki , że to ja z nią zerwę i będzie jak z jej byłym z którym była rok i on z dnia na dzień ją rzucił , gdy ją rzucił jedynym wsparciem była jej mama do której teraz tak często chodzi po rady i w ogóle.
Po kłótni z dnia na dzień zaczęła mieć doły , brak humoru itp.. jak przychodziłem do niej było okej ale jak już poszedłem do domu znowu zaczynała mieć głupie myśli , że związek nie przetrwa i że popełni samobójstwo bo te myśli ją dręczą.
Po 2-3 tygodniach postanowiłem spróbować pogadać z nią i jej mamą , powiedziałem jej mamie wszystko co się dzieje a jej mama spytała czy ona mnie Kocha? po czym odpowiedziała tak i że jest pewna na 100% a nawet na 101% po rozmowie było wszystko okej ale nie dawno ona pokłóciła się z mamą i mama powiedziała "żeby po 2miesiącach nie było tego samego" i "że za drugim razem nie wychodzi" a że ona wierzy we wszystko co mama powie to stało się tak , że przez pierwszy miesiąc i pół drugiego było dobrze tak jak wcześniej ale teraz zostało parę dni do końca tych 2 przepowiedzianych miesięcy przez mamę i ona zaczyna świrować , że to nie wyjdzie , że za drugim razem to nie wychodzi chodź ma dowody , że wychodzi.
Wczoraj rozmawiałem z nią i jej mamą o tym znowu ale tym razem już nie pomogło to jak wtedy , tylko na chwilę ponieważ dzisiaj myśli o tym znowu.
Chciałbym dowiedzieć się co mam zrobić ? jak mam pomóc jej ? żeby znowu wszystkim się cieszyła :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...