Skocz do zawartości
Forum

Problem psychiczny


kalix93

Rekomendowane odpowiedzi

Cieżko będzie mi powiedzieć składnie itp ale spróbuje. Mam 22 lata Jestem z pewna dziewczyna juz miesiac z poczatku czułem ze wszystko w porządku itp W głębi czuje że musze sie rozstac mimo tego że wszystko nam się układa itp... I to troche ze względu na to że chciałbym spróbowac jak to jest zwiazek np z osobą patologiczną czy niepełnosprawna itp... Poprostu ciągnie mnie do osób które mają negatywny status społeczny. Przez to zamieszanie czuje w głęi takie zakłopotanie w zeszłym roku spotykałem pare osób które podobały m isie takie ale musiałem zrywac znajomosci by uniknąć kłopotów... Sam się ostatnio przez to zaniedbałem czuje troche ze robi sie ze mnie jakby taki patolog choc wczesniej ludzie postrzegali mnie jako fajnego chłopaka, Troszke agresji sie we mnie obudziło bo wszystko bo chciałbym miec co innego spróbowac na siłe wtopic sie w złe towarzystwo tzn osoby Które wg charakteru mogą mi zaszkodzic. Jak poznałem swoja obezną dziewczynę wszystko było okej az do czasu kiedy przytłoczyły mnie te przemyślenia. Nie wiem co akurat robić. Nie chciałbym tracić pasji mimo że ktoś inny tego nie lubi. Poprostu czuje się troche jak człowiek gorszej kategorii ze tacy ludzie są dla mnie odpowiedni ;( Nawet mam uzależnienie od portali randkowych gdzie poznałem swoja obecna dziewczyne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...