Skocz do zawartości
Forum

amputacja


Doka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Gdy byłam mała amputowano mi palec,nie za dużo z tamtych czasów pamiętam,dziś mam 18 lat.. Nie mogę się uporać z myślą,że nie mam palca. Codziennie patrzę czy rośnie chociaż wiem,że to jest nie możliwe aby urósł,jest mi z tym ciężko. Chciałabym poszukać specjalisty aby coś na to zaradził,ale nie wiem gdzie szukać.

monthly_2015_10/amputacja_3343.jpg

Odnośnik do komentarza

Zawsze to przykre , gdy mamy jakieś niedomagania lub coś ,co nas wyróżnia od innych w sposób dla nas bolesny.Ja nie wiem czy da się z tym coś zrobić warto popytać lekarzy.Ale gdyby nie to należy akceptować swoje ciało.Rękę masz sprawną ,możesz wszystko zrobić i to jest najważniejsze.Żyj i ciesz się życiem to jest tak mały defekt że oprócz Ciebie pewnie nikt nie zwraca na to uwagi.Wartość człowieka nie mierzy się wyglądem.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

współczuję.. ale głowa do góry :) Ja mam masę pryszczy bo mam trądzik neuropatyczny, Cóż..brak palca , brak części ciała ..to coś podłego i trudnego do zaakceptowania.. Cóż, ale wiesz za to możesz być dumna z siebie, że przeżyłaś coś tak strasznego że inni nie byli na tyle odważni.. Masz za sobą ciekawą historię, zawsze trzeba czerpać to co dobre nawet ze złych zdarzeń. Myślę że szczęście w nieszczęściu jest to że jest to lewa ręka. Gorzej by było gdybyś straciła wskazujący lub środkowy palec prawej. Tak czy siak masz ciężej od innych. To przyznam. Jednak nie martw się, to w życiu nie jest najważniejsze. Tak tylko się wydaje nam gdy jesteśmy w złym środowisku.. Cóż, ja wierzę że ten palec Ci odrośnie. Wierzę w to bo wiem że medycyna jest zdolna chociażby do przeszczepów organów.

Odnośnik do komentarza
Gość domelll

~elka07
zgłoś się do poradni protetycznej, oni udzielą ci rzetelnej informacji co można z tym zrobić, ja osobiście korzystałam z poradni Orto Partner , parę miesięcy temu oderbałąm od nich nową protezę podudzia...

polecasz ich? właśnie jestem na etapie poszukiwań jakiejś sprawdzonej pracowni protetycznej, korzystałaś z refundacji? na stronie widzę, że cena protezy dobierana jest indywidualnie, mogłabyś mi napisać w jakim przedziale się zamknełaś ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...