Skocz do zawartości
Forum

Terapia


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakaś terapia która by pomogła pozamykać scenariusze życia i zerwać więzi z przeszłością żeby to zostawić za sobą i nie obracać się za siebie nie mogę podołać temu co boli i jak na każdym się zawiodłem w naj gorszych czasach mojego życia,gdy życie pokazało swoje oblicze i tylko szukam znieczulenia po uzależnieniach z jednego wychodzę a w kolejnym się topie a sam nie dam rady, nie mogę na nowo zacząć stare ja zostawić i się nie bać i wyrwać się z tego świata co mnie wychował z tego getta tylko tego chcę.

Odnośnik do komentarza

W treści Twojego wpisu zawiera się wiele emocji zniewalających Ciebie. Bardzo dobrze, że wołasz o pomoc i chcesz coś zrobić ze swoim życiem przeszłym i przyszłym. Fajnie, że jesteś świadomy iż sam nie dasz sobie rady. To wszystko dobrze prognozuje. Za mało wiem o Twoich problemach, bym mógł Ci pomóc, choć tego chcę. Za mało też bym mógł wskazać Ci specjalistę , który mógłby Ci pomóc w miejscu Twojego zamieszkania. Jeśli podasz okolocę zamieszkania i zgeneralizujesz swój problem to spróbuję Ci pomóc.
Pozdrawiam :)
Edward Jakubowicz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...