Skocz do zawartości
Forum

Problemy z akceptacją śmierci bliskiej osoby


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problem ze sobą. 2 lata temu umarła moja babcia do dzisiaj to wspominam i gdy o tym pomysle chce mi sie plakać i jestem strasznie przybita, niedawno zniknął mój pies i kot, też to przeżyłam, na dodatek w szkole wszyscy są fałszywi i nikogo z mojej klasy nie lubie, i na koniec zakochalam sie w o rok starszym chlopaku ktory jest tak jakby ''bad boyem'' i prawie wgl nie zwraca na mnie uwagi

Odnośnik do komentarza

Alicja91919, zgłaszasz wiele różnych problemów (smutek po śmierci babci, zaginięcie ulubionych zwierząt, kiepskie relacje z rówieśnikami, nieszczęśliwa miłość). Zastanów się, jaki problem jest dla Ciebie najbardziej dotkliwy i nad którym chciałabyś popracować. Pamiętaj, że w trudniejszych chwilach możesz porozmawiać chociażby z psychologiem szkolnym. Zachęcam Cię również do przeczytania tekstu: Jak żyć po stracie bliskiej osoby? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

doklanie to samo co Ty przezywa wiele osob. chociaz to ze tesknisz i przezywasz odejscie babci to akurat ja tak nie mam..nie przywiazalam sie do nich bo umarli jak bylam mala..i nie mialam z nimi nawet kontaktu za bardzo..coz, mysle ze jakas pasja by Ci pomogla, czas najwyzszy na nią!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...