Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie chłopaka od heroiny


Gość zalamana9974

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zalamana9974

Witam. Mój chlopak jest uzalezniony od heroiny. daja ja po kablach. niby chce isc na leczenie. chcem mu pomoc ale nie wiem za bardzo jak? a wiem ze bez mojej pomocy nie pojdzie. osoby ktore daja mu to swinstwo poprostu na tym zarabiaja. dadza mu troche a on pozniej robi wszystko co oni tylko chca... prosze o jakies wskazowki

Odnośnik do komentarza

Jeśli Twój chłopak chce się leczyć, chce pójść na odwyk, powinien się zgłosić do poradni leczenia zdrowia psychicznego. Leczenie uzależnień, w tym uzależnień od narkotyków odbywa się pod okiem psychiatrów i najczęściej leczenie prowadzone jest w szpitalach psychiatrycznych z oddziałem terapii uzależnień, a więc odwykowym. Jesli Twój chłopak deklaruje chęć leczenia, nie powinniście czekać (bo może się rozmyślić) i jak najszybciej udać się do szpitala neurologiczno - psychiatrycznego, powiedziec o uzależnieniu i rozpocząć terapię odwykową. Zapewne będzie to leczenie zamknięte. Piszesz, że osoby dają mu narkotyki i zarabiają na tym. Powinnas zgłosić te osoby na policję, ponieważ sa to dilerzy, którzy nie tylko łamią prawo, ale bogacą sie kosztem zdrowia a nawet życia innych. Heroina może prowadzić do śmierci. Ratuj swojego chłopaka i inne osoby, które kupują narkotyki od nich. Zaprowadź go do szpitala na leczenie, a tych, którzy handlują narkotykami zgłoś na policję. Podaję Ci także numery telefonów pod które możesz zadzwonić i uzyskac informację jak postępować w takiej sytuacji. Powodzenia!

DLA RODZIN Z PROBLEMEM NARKOTYKOWYM
tel. O801 109 696 tel. 022 844 44 70
Poradnia Profilaktyczno-Społeczna "Powrót z U"
Warszawa ul.Puławska 120/124
poniedziałek - sobota w godz. 10.00 – 20.00

MOKOTOWSKI OŚRODEK PRZECIWDZIAŁANIA UZALEŻNIENIOM
tel. O800 479 064 lub tel. 022 646 82 99
codziennie w godz. 9.00 - 20.00

NARKOTYKI - NARKOMANIA
tel. 0801 199 990
Ogólnopolski Telefon Zaufania
codziennie w godz. 16.00 - 21.00

MAZOWIECKIE TOWARZYSTWO RODZIN I PRZYJACIÓŁ DZIECI UZALEŻNIONYCH - "Powrót z U"
tel. 022 844 44 30
Poradnia Profilaktyczno-Rehabilitacyjna Warszawa ul.Sobieskiego 112
przyjmuje osoby uzależnione i współuzależnione od narkotyków i alkoholu
poniedziałek - piątek w godz. 9.00 - 18.00, sobota w godz. 10.00 -
15.00, niedziela w godz. 11.00 - 14.00

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...