Skocz do zawartości
Forum

Gorączka u córki a mój atak paniki


Gość gorączka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 16letnią córkę niepełnosprawną i bardzo chorowitą.
okres jesieni i zimy to u mnie 100% stresu i niepokoju.jeśli córę coś chwyta i zaczyna gorączkować mam taką panikę że zaraz umrze...ze cos złego sie stanie .od 2 lat tak reaguje ponieważ mamy nową diagnozę w obrębie mózgu.teraz kazdy katar czy coś innego wywołuje u mnie atak paniki do tego stopnia ze musze brać leki ,czuwam całą noc przy łóżku...nie umiem tego opanować...mam ataki histeri.
lecze sie na nerwice.pomózcie ;(

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Obawy o zdrowie Pani córki są naturalne dla Pani jako matki. Proszę jednak pamiętać, że nie za wszystko jest Pani odpowiedzialna i nie wszystko może Pani kontrolować. Pani reakcje są zbyt silne niż realne zagrożenie. Wiem jednak, z czego to wynika - uzasadnieniem jest nerwica. Napisała Pani, że się leczy. Korzysta Pani z samych leków, czy również z psychoterapii?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Korzystam z terapii od początku diagnozy,leki też przyjmuję.skączyło się natomiast natręctwo mycia rąk od bakterii.myłam ręce po kilkadziesiąt razy dziennie.teraz jest lepiej...
natomiast chodzi o tą gorączkę,dzieje się tak ,ponieważ 2 lata temu córa miała 40stop gorączki ,pogotowie nie chciało przyjechać,nad ranem zrobiono jej wyniki i dostała mocny antybiotyk.
od tamtej pory boje się panicznie,ze znów nikt mi nie pomoże...córa ma 7 specjalistów.ale najgorszy jest okres zimowy ,jak tylko słyszę ze w szkole panuje grypa to proszę sobie mnie wyobrazić moje samopoczucie...kupuje wtedy najlepsze witaminy,aloes,czosnek,miód ziółka,czystek,spacery na świeżym powietrzu.Robię co mogę....wiem ,ze to siła wyższa wirusy i bakterie ale panicznie boję się o nią....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...