Skocz do zawartości
Forum

prawo jazdy


Gość kluseczkaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kluseczkaaaaa

Mam do was takie pytanie dosyć nietypowe i pewnie tu nie pasuje, ale...
Zdałam prawko za 7 razem i się wstydzę. Minął już rok, a ja zawsze jak mam prowadzić, z kimś jechać, boję się że ktoś zapyta się mnie za którym zdałam, a ja będę musiała skłamać bo się wstydzę.
Pytanie. Czy po zdaniu prawka często mieliście takie pytania, czy raczej to jest taka mało istotna sprawa i z czasem nikt o to nie pyta ?

Odnośnik do komentarza

Eeeetam, luz, 7 raz, teraz to jest taki bajzel, szkoła jazdy jedna drugiej nie równa, może była nie dość przygotowana dydaktycznie, może kiepski instruktor, może ją po prostu stresują sytuacje egzaminacyjne a do tego jeszcze brak obycia na drodze.

Kluseczko, jeśli masz taką możliwość to wykup sobie dodatkowe godziny z instruktorem w jakiejś szkole, albo poproś doświadczonego kierowcę w rodzinie żeby z Tobą pojeździł.

Ja zaraz po zdaniu miałem takie szczęście, że u ojca w firmie pracował wujek, który wcześniej był zawodowym kierowcą i razem jeździliśmy w trasy po Polsce. Właściwie od niego nauczyłem się jeździć w pełnym znaczeniu tego słowa.

Świeżo po zdaniu prawka nie ma się doświadczenia i nie zmieni tego fakt czy zdał za pierwszym razem czy za 18.

Więc pytaniami się nie przejmuj, możesz odpowiedzieć pytaniem czy to ma dla niego jakieś znaczenie, albo możesz walnąć że za 7-mym, pewnie weźmie to za żart. :-)
Jak zapyta czy serio, odpowiedz: nie, serio to za 27-mym. I rozmowa się zakończy albo zmienisz temat :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...