Skocz do zawartości
Forum

jak sie przekonac ze on kocha szczerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
pewnie juz takich tematow tu bylo sporo. Jestem załamana gdyz rozstałam sie z partnerem po 1,5 roku zwiazku i nie wiemy jak to naprawić. Oboje bardzo się kochamy chyba bo ja nie wiem jak odbierac jego wyznania milosci gdyz to tylko slowa nie poparte czynami. Ja mieszkam na podkarpaciu a on w Bydgoszczy i mimo chęci naszej aby byc razem zadne nie chce sie przeprowadzić do drugiego. On jest sam a ja niestety hmm glupio brzmi mam troje dzieci wiec uwazam ze jemu latwiej niz mi. kocham dzieciaki i nie chce im robic znów bigosu w zyciu bo to nie pierwsza przeprowadzka. Jak mam sprawic aby zechcial wrócic do nas lub sprawdzić czy on naprawde tak nas kocha jak twierdzi. Obawiam sie ze brak pracy u mnie nie jest argumentem tylko wymowka przed powrotem. Prosze o jakas rade bo bardzo tesknie za nim i dzieci ale wisze w prozni i juz nie mam sily tak zyc.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie!

Choć może zabrzmi to brutalnie, nie można nikogo zmusić do uczucia. To jego życie i jego wybory. Możliwe, że darzył Cię jakimś uczuciem, ale kiedy pomyślał na spokojnie i doszły do tego kalkulacje zdroworozsądkowe, to stwierdził, że również swojego życia nie chce przewracać do góry nogami. Przeprowadzka, nowy dom, nowe otoczenie, nowi znajomi, konieczność szukania nowej pracy... To wiele zmian naraz. Możliwe, że nie jest na to gotowy. A skoro nie jest na to gotowy, to możliwe, że jego miłość nie jest aż tak silna i skora do poświęceń? Nie wiem... Tylko on zna motywy swojego postępowania i powinnaś z nim uczciwie i spokojnie porozmawiać. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

dankamala
ale ja uwazam ze jesli kogos sie bardzo koch i za nim teskni bezgranicznie to nalezy działac i prace moze znalezdz i tu

Myślenie życzeniowe

Praca to dla faceta dość ważny powód żeby się trzymać swojego rejonu zamieszkania. Może w tej Bydgoszczy ma lepszą ? Wygląda na to, że facet myśli rozsądnie, jak się utrzymacie w 5 - z 3 dzieci, na Twojej jednej pensji (o ile w ogóle masz pracę bo tego nie napisałaś) - myślałaś o tym ? A z tego co mi wiadomo, podkarpacie nie jest jakimś eldorado gospodarczym, gdzie robota leży na ulicy, tylko brać. Zapytaj go inaczej - czy próbował się rozglądać za pracą w Twoim rejonie, czy jeśli mu pomożesz znaleźć pracę koło miejsca gdzie mieszkasz, to się przeniesie, co musiałoby się stać, żeby chciał się przenieść ? Po tym co odpowie będziesz wiedziała czy chce czy szuka wykrętów.

Odnośnik do komentarza

Ja bym miłości nie mieszała do tej przeprowadzki,
nie wiem w jakim jesteście wieku ,ale na pewno nie nastoletnim ,gdzie to miłość bywa jak ......

Tu już rozum dochodzi do głosu...,skoro mieszkał u Ciebie i pracował jakiś czas to widać nie bardzo mu odpowiadała taka wspólnota ,skoro się wyprowadził,
wie ,że do niego i tak się nie przeprowadzisz,
więc on raczej ten związek spisał na straty ,może i kocha ,ale stawia na szali...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość zawsze tylko szczery

"jak sie przekonac ze on kocha szczerze?"

A ja zadam inne pytanie: Czy TY przekonałaś go, że kochasz go szczerze?

Bo jak na razie to tu Twojej miłości nie widać, za to są tylko roszczenia, zadaniowość i wystawianie na próbę. Być może właśnie dlatego odszedł. I on ma jeszcze coś udowadniać? Halo?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...